PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129932}
7,4 3 884
oceny
7,4 10 1 3884
6,6 5
ocen krytyków
Jedwabna opowieść
powrót do forum filmu Jedwabna opowieść

czasu i nie chce nadmiernie obciążać percepcji to proponuję w trakcie seansu wydziargać sobie wełnianą skarpetę - o ile oczywiście jest się tak manualnie uzdolnionym, jak bohaterka

ocenił(a) film na 6
Sofronov

Masz tutaj rację, film obejrzalem tak jakby troszke z przymusu ; ciagnie sie jak wloskie spaghetii , nie ma ukrytych znaczen , "drugiej glebii" o ile ma pierwsza, ukazuje emocje w sposob subtelny ale i sentymentalny. Końca historii mozna domyslec sie juz w polowie projekcjii, ogolnie muzyka wypelnia pewna pustke , bo w przeciwnym razie , moze tak zacytuję "interesujące momenty owszem się zdarzają, no przecież trzeba od czasu do czasu pomóc widzowi by nie zasnął... " plusem sa rowniez pewne studium psychologiczne postaci, ale jak na dramat to oj, "gorączka" (świetna pod kazdym wzgledem) przebija tą ceche (a jest filmem kina akcji)raczej...

ocenił(a) film na 9
Will_Corleone

czy ma ktoś może liste piosenek z tego filmu?

ocenił(a) film na 10
Sofronov

pisze się wydziergać a nie wydziargać...

Sofronov

A ja mogłabym ten film oglądać jeszcze przez następną godzinę.Nie wiem,czemu ale mi wydał się wręcz zbyt krótki ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones