PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660922}

Jego dzielnica

Un p'tit gars de Ménilmontant
6,1 1 063
oceny
6,1 10 1 1063
Jego dzielnica
powrót do forum filmu Jego dzielnica

A nie, we Francji, ale wszędzie Murzyni, Araby i Cyganie. Chory kraj. a film ? Jak film raczej przeciętny, można obejrzeć
robiąc jakieś inne rzeczy, ale też nic się nie stanie jeżeli się go odpuści.

ocenił(a) film na 8
ajron1960

Bardzo dobre francuskie kino !!! Świetnie poprowadzeni aktorzy !!! Po kilkunastu latach wychodzi z więzienia człowiek, który musi podjąć decyzję o dalszej jego życiowej drodze i ją, zaskakującą, ale podejmuje a po drodze dzieje się wiele ciekawego, jak na film tego gatunku przystało. 8/10 !!! Jaka ulga po amerykańskich gniotach !!!

Szpila_1308

Nie przekreslam całkowicie po obejrzeniu do końca, ale jednak naiwny. Gotowałem, czytałem w necie i jakoś film obejrzałem, nie urywa genitaliów. Aktorzy przeciętni, bohaterowie młodzieżowi nieprzekonujący, wręcz słabi. Ten stary gangster nie pasował mi i te kolorusy francuskie, nie nie, nie kupuje tego. 6/10 i to wszystko.

ocenił(a) film na 8
ajron1960

Cieszy mnie nawet ta skromna szóstka bo do ósemki już niedaleko. Pozdrawiam !!!

Szpila_1308

Oj daleko daleko. Jak lubisz francuskie kino to moze Polisse, taki bardziej obyczajowy, ale zdecydowanie lepszy. Wróg publiczny nr 1 też.

ocenił(a) film na 8
ajron1960

obejrzałem jeden i drugi (rewelacyjne), i obydwóm dałem po 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones