PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163335}

Jej pierwszy raz

Mini's First Time
6,0 6 505
ocen
6,0 10 1 6505
Jej pierwszy raz
powrót do forum filmu Jej pierwszy raz

Dobry film, ale moim zdaniem nie jest to komedia. Zbuntowana nastolatka wychowująca się w patologicznej rodzinie, chce ukarać swoją matkę - alkoholiczkę oraz ojczyma, knując wyszukaną intrygę. Dzięki sprytnej manipulacji nastolatka chce "pogrążyć" nie tylko swoją uzależnioną od alkoholu matkę, ale i swojego ojczyma. Bardzo mocny film i naprawdę nie wiem dlaczego został uznany za komedię kryminalną. Niezła gra aktorska Baldwina (ojczym). Film trzyma w napięciu do końca i warto go obejrzeć, choć nie jest to arcydzieło. Ach te nastolatki, do czego są one zdolne? I co jest tego powodem? Film udziela jednak na to pytanie odpowiedzi. Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest chyba wydolna wychowawczo rodzina, której nasza nastolatka-główna bohaterka filmu nigdy nie miała.

ocenił(a) film na 6
Peter2013

Po obejrzeniu odniosłam wrażenie, że źle przeczytałam kategorie. Skończyłam oglądać i pierwsze co to sprawdziłam czy to na prawdę komedia. Myślę Peter2013, że nie tylko według Ciebie to nie komedia, ale tak jak piszesz w temacie trhiller lub dramat. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
kaskach

Jeśli już miałby to być thriller lub dramat, to chyba jedynie jako parodia, bo choć nie ma tutaj oczywistej komedii, to jednak całokształt może być odebrany jako parodia. Jakbym miała to oceniać jakkolwiek inaczej, to musiałabym dać dużo niższą ocenę ;)

ocenił(a) film na 4
Peter2013

Film miał potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones