PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747720}

Jerozolima

Jeruzalem
4,4 2 961
ocen
4,4 10 1 2961
Jerozolima
powrót do forum filmu Jerozolima

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Co to jest??? Spodziewałem się dobrego filmu a tego czegoś nie idzie nazwać filmem....główna bohaterka powinna zginąć od razu na początku...najlepiej przed napisami początkowymi.

ocenił(a) film na 8
Koichi95

powiedział gościu który ocenił szubienice na 10, najnudniejszy horror dekady, a gra aktorka byla o wiele gorsza niz w tym horrorze. koncz pan wstydu oszczedz.

ocenił(a) film na 2
Koichi95

Pomysł rewelacyjny ale wykonanie to popelina najwyższej próby. Aktorstwo prosto ze spalonego teatru. Pod koniec przewijałem bo mimo punktu kulminacyjnego nie mogłem się doczekać kiedy ta żenada się skończy, NUDA! Ani to straszne ani śmieszne tylko irytujące. Poważnie liczyłem na zajebisty film w religijnym klimacie a tu wielki C**J.

ocenił(a) film na 2
Koichi95

Początek obiecujący, świetna tematyka i niespotykane miejsce akcji. Aj, jak ja się już napaliłem, już myślałem, że będzie dobry horror, a tu... C***J WIELKI.

ocenił(a) film na 7
Koichi95

Zginąć to powinni niektórzy, zanim wezmą się za pseudorecenzję.

ocenił(a) film na 2
Koichi95

Świetna recenzja, zgadzam się w stu procentach z nią. Badziewie pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones