PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544545}
6,7 201 834
oceny
6,7 10 1 201834
6,8 34
oceny krytyków
Jesteś Bogiem
powrót do forum filmu Jesteś Bogiem

Mam duzy problem z tym filmem. Ogladałam go już jakis czas temu, ale ta fala zachwytu nad "Jesteś Bogiem" trwa nadal. Tylko ja nie bardzo to czuje. Wychowałam sie w blokowisku i jestem z pokolenia, w którym hip hop znaczył cos więcej niz maszyna do zarabiania pieniedzy. Dlatego tez teraz jako juz dorosła wykształcona kobieta nie wierzę "Jesteś Bogiem" Aktorsko film jest fenomenalnie zagrany, ale dla kogo jest ten film? Myślę sobie, że nie dla fanów hip-hopu, a tym bardziej Paktofoniki bo największy problem głownego bohatera został w filmie praktycznie przemilczany, a fani mimo wszytko wiedzą jak było naprawdę. Dla ludzi wychowanych w blokowiskach nie jest tym bardziej bo nasze zycie jednak nie bylo takie szare i jednowymiarowe jak w filmie. A może jest to film dla ludzi, którzy nigdy nie otarli się o środowisko hip-hopowe, którzy żyli sobie w swoich bogatych domach, a przez osiedla nawet bali sie przejsć, a historię ukazaną w filmie traktują jak patologię i odrealnioną wręcz historę. Nie wiem .... Kto chciał "spotkać" Magika to na pewno znalazł, go w jego teskstach, ale nie w tym obrazie.

ocenił(a) film na 1
dunderr

film dla gimbusów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones