PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544545}
6,7 201 831
ocen
6,7 10 1 201831
6,8 33
oceny krytyków
Jesteś Bogiem
powrót do forum filmu Jesteś Bogiem

1. Warszafski Deszcz
2. Jeden Osiem L
3. Ascetoholix
4. Molesta Ewenement
5. Firma
6. Kaliber 44
7. Slums Attack
8. Grammatik
9. Jamal
10. Hemp Gru

madrok_626

A grupa Wiele CT gdzie ?

Kukurydza34

to dno i ścierwo

madrok_626

Kolejność ma znaczenie? Bo z tym 18L to trochę dowaliłeś. Jedną płytę dobrą nagrali tylko. Ja bym na ich miejsce wsadził Pięć Dwa Dębiec, bo grzech ich nie umieścić na tej liście.

foxmeister

Tak, kolejnosc ma znaczenie, 18 L sa jednym z najlepszych grup w historii

madrok_626

No ty chyba niepoważny jesteś. Warszawski Deszcz? 18L? Ascetoholix?! Jeszcze WD mógłbym uznać ale na pewno nie na 1 miejscu i też co do FIRMY można mieć zastrzeżenia. Powiedz mi za co Ascetoholix ? Za tekst "nananana hej suczki" ? Słuchałeś kiedykolwiek WSRH, JWP, Fabuła, Trzeci Wymiar albo WWO ? Te zespoły naprawdę zasługują żeby być w tej 10, a nie ta żenada która ty napisałeś.

Skiczy

Z grup, które wymieniłeś tylko WWO reprezentuje jakiś poziom, reszta poniżej krytyki za sprawą takich osób jak Shellerini, PIH, Nullo, Szad i ten idiota Czajkowski.

madrok_626

Niby dlaczego Ero to idiota ? Zobacz na Doniu i Libera, nigdy kariery nie zrobili, w środowisku hip-hopowym są nikim, a ich "piosenki" puszczają w radio, więc proszę, nie bądź hipokrytą. Nie rozumiem też co masz do Shellera, ma zajebisty flow, jego teksty miażdżą a w duo ze Słoniem tworzą świetną ekipe. Co innego PiH, ostatnio tez nie mogę go słuchać, a jego ostatnią naprawdę dobrą płytą dla mnie były "Kwiaty Zła". Nullo i Szad... do nich nic nie mam, Pork jest lepszy od nich jeżeli chodzi o teksty itp. ale razem tworzą dobry zespół, i tylko "Dla mnie masz stajla" było (mówiąc kolokwialnie) wieśniackie.

Skiczy

Doniu, Kris i Liber może osobno tacy dobrze nie są ale jako Asceci naprawdę wymiatają.

ocenił(a) film na 5
madrok_626

co ma wspolnego pih z jakakolwiek grupa wymieniona wyzej?

ocenił(a) film na 5
madrok_626

to wytlumacz mi jeszcze znawco, co ma wspolnego pih z jakimkolwiek wyzej wymienionym zespolem? nic, grafomanie

Mefju_fcb

Musiało mi się omsknąć, ale chyba widziałem go w jednym z klipów wyżej wymienionych grup

Skiczy

"WSRH"...nie wierzę, że taki chłam w ogóle zestawiasz z klasyką gatunku. Sheller na propsie, ale Słoń był, jest i będzie nikim. Widać jak bardzo znasz się na rapie, że jedynym utworem ASX jakim znasz są "Suczki". Oni wymiatali kiedyś, to co się stało dalej to inna bajka, tak samo jak Mezo, po części to ich wina, po części wina środowiska które ich odrzuciło. Problem w tym, że czasy się zmieniły i teraz raperzy robią jeszcze gorsze rzeczy i ich nie hejtuja. Wielu mainstreamowców do dziś nie nagrało płyty na takim poziomie jak pierwsze solo Mezo z 2003 roku.
JWP, Fabuła to samo, nie mają startu. Co do Piha to podzielam zdanie w 100%. Do 3W nic nie mam, ale przecież Szad sam nagrał kawałek z Doniem, Mezo i Liberem. Jedynie nie wiem jak może na tej liście nie być Pięć Dwa, przecież oni zjadają polską scenę. No i na miejsce Firmy dałbym może 2cztery7.

ocenił(a) film na 5
madrok_626

hiphopolo, bo rapu oni nie robia

ocenił(a) film na 5
madrok_626

człowieku, twoja cala lista to sno i piec metrow mulu. o rapie to ty masz mgliste pojecie

Mefju_fcb

uzasadnij swoją odpowiedź, jak dla mnie to najwyższa półka polskiego rapu.

ocenił(a) film na 5
madrok_626

Zaznajom sie z zespolami takimi jak: 2cztery7, Trzeci wymiar, WWO, Stare miasto, Dinal, Brudne serca, Killaz Group, Skazani na sukcezz, Bez Cenzury, Fenomen, Flexxip, JWP, KASTA, Płomień 81, Morwa. Z nowszych chociazby hifi, parias, pasjonaci czy ortega cartel. a nie wyskakujesz mi z 18l,ascetoholix czy niemajacym nic wspolnego z rapem jamalem...

I nie chodzi mi tu o twoja smieszna lista, bo to, kto na ktorym miejscu nie ma znaczenia, to rzecz gustu. Chodzi mi o stawianie w jednym rzedzie takich gowien jak 18l czy liber z doniem z prawdziwymi przedstawicielami i KLASYKAMI polskiej sceny. I szczerze klepie mnie co ci sie podoba, bo juz wyzej udowodniles, ze nie masz pojecia o rapie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
madrok_626

Kolego przesympatyczny, a gdzie tu Pięć Dwa?

Luukasz

Ich kawałki są beznadziejne

ocenił(a) film na 5
madrok_626

tak piec dwa sa beznadziejne, za to 18l zajesbite hahahaha ewidentnie masz ku.tasa w uchu

Mefju_fcb

Widzę, że jedyne co potrafisz do wyzywać, dalsza dyskusja z takim bezguściem nie ma sensu

ocenił(a) film na 8
madrok_626

beznadziejne, powiadasz. Pies, Konglomerat, Koniec fantazji, Gdzie Ty Jesteś?, Grawitacja. Wymieniać dalej? Ale spoko, szanuję Twoje zdanie.

madrok_626

A gdzie WYP3 i PFK?
Każdy ma swój gust ale z nr 2,3,5 to jakieś jaja :)

odszczep

WYP3 to taki ronaldinho, pograli jeden sezon i potem odeszli w zapomnienie, tak czy inaczej na mojej liście się nie znajdą. Podobnie z PFK, nigdy nie przepadałem za tą świętą trójcą.

madrok_626

Nie chodzi o to ile grali ale JAK grali

odszczep

ale teraz ch*jowo grają

madrok_626

Top 10 syfu i chłamu.

NEMO_999

ty pewnie wolisz gimbusowe dno i komerchę typu Grubsą

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
madrok_626

Szkoda że nie napisałeś że to Twój subiektywny ranking.
18L nad molestą i Kalibrem? jeszcze Verby i liber/doniu tam tylko brakuje. Gdzie Wzgórze, Eldo, 600V, FISH, PFK??
Obrażasz innych a sam gimnazjalny poziom prezentujesz! Jeżeli zaraz za 3H dajesz tego pedzia co płacze do mikrofonu z tekstem że po raz kolejny sie zakochał ale ona go już nie to nie masz pojęcia o HH i o tym jakie wartości przekazywał ludziom szarej rzeczywistości lat 90-tych, na kartce papieru pokazywaliśmy nasz gniew przeciw temu syfowi a nie nawijaliśmy o nieszczęśliwej miłości.
Człowieku zbłaźniłeś się że szkoda gadać.

ocenił(a) film na 6
szuruburek

Przecież ty łyknąłeś to prowo jak pelikan.
Prosto ze ślizgu, widać.
600v to producent, dziś już nic nieznaczący, PFK... lulz
Nie ma u niego obrażania.

>to nie masz pojęcia o HH

Za to Ty masz też takie pojęcie, że przez takie coś hip hop NIGDY już nie rozwinie się i w Polsce będzie tylko truskul over 9000. ;]

To nie lata 90", one minęły, wiec i wartości musiały się zdezaktualizować.

>jakie wartości przekazywał ludziom szarej rzeczywistości lat 90-tych

Widzisz, te wartości to beczkowe były, wystarczyło ruszyć tyłek, i zmienić się.

>na kartce papieru pokazywaliśmy nasz gniew przeciw temu syfowi

W którym, tym syfie, oni tkwią, biedni raperzy. ;(

ocenił(a) film na 6
RazorBMW

Prowo nie prowo nie każdy czyta ślig.
A autor wklepując to, podpisując się pod tym niejako się z tą listą utożsamia. Jest baranem i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 6
szuruburek

Nie trzeba czytać SLG, by wyczuć, że to prowo.

I nie, nie utożsamia się.

Mógłbym wymyślić podobną listę, i byłoby to samo - czyt: widać, że coś nie tak => beka => prowo.

madrok_626

Jamal to reggae :D

ocenił(a) film na 6
madrok_626

HAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
co za marne prowo prosto ze slizgu i to na forum filmwebu ;d

ocenił(a) film na 6
sprytnyplan

Marne, nie marne, ale łykają jak pelikany, nie ogarniam tego, czemu ludzie tego nie rozumieją :o Kwejki, demoty czy kij wie co jeszcze...?

ocenił(a) film na 8
madrok_626

1. Wiele C.T/Kaliber 44
2.Paktofonika/Molesta
3.Hemp Gru/K.A.S.T.A Squad

Z resztą wszystkie te zespoły cały czas słucham i uwielbiam, w sumie nie chcę żadnego faworyzować:P

Do założyciela tematu: 18l i Ascetoholix to żeś mnie rozbawił hahahahahahahahahaha, normalnie zeszczałem się w majty ze śmiechu jak zobaczyłem tę "Top Listę"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ESOX666

Hehehe dobre:)

ocenił(a) film na 8
ESOX666

Na pewno w tym zespole gra na perkusji:P

madrok_626

A gdzie Dinal?

The_Wave

To hipsterskie gówno ? Nie dzięki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olo_nr1

Mów po ludzku ok ?

ocenił(a) film na 8
madrok_626

Mi się wydaje, że czysto i klarownie wydedukował tobie iż 18L jest kupą:P Ale to tylko moje zdanie...

użytkownik usunięty
madrok_626

1 Slums Attack
2 Pezet
3 WWO
4Sokół/Pono
5 Hemp Gru
6 Chada Proceder
7 OSTR
8 Molesta Evenement
9 Gramatik
10 Paktofonika/Kaliber 44

użytkownik usunięty
madrok_626

Jamal to nie hip hop to reggae i dancehall.

hip hop przecież też robią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones