PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 482 680
ocen
7,5 10 1 482680
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

ponieważ pogryzły go te mutanty i zmienił by sie w jednego z nich? i dlatego Robert dał mu zastrzyk i go udusił?

farway

Tak, widac było że zmienia się w mutanta( inny kolor oczu, wypadająca sierśc).

ocenił(a) film na 7
ObiWanKenobi444

Udusił bo akurat miał go w rękach, a antidotum, podał z nadzieją że podziała, chociaż wiedział że jest nie gotowe(ze nie działa). Nadzieja jest matką głupich i to widać na tym przykładzie, bo psu lek i tak nie pomógł.

ocenił(a) film na 8
farway

zmieniał się po ugryzieniu a lek działał bo szczura wyleczył tym samym wyleczył tez ta laskę ale miał za mało czasu żeby zadziałało na psa udusił go bo nie miał go gdzie zamknąć taka jest prawda :)

ocenił(a) film na 7
siupek24

hmm...na początku gdy dał lek lasce, to przestała oddychać, ten więc wstrzyknął jej wirusa by odżyła, o co tu chodzi?

ocenił(a) film na 7
pawlobit12

No bo gdyby umarła to nie mógłby przeprowadzać na niej już więcej doświadczeń.Tak sądzę..

ocenił(a) film na 7
shika9

"bo gdyby umarła to nie mógłby przeprowadzać na niej już więcej doświadczeń"

To jest oczywiste.

Chodzi mi o to że najpierw wstrzykuje jej lek. A ta umiera. Czyli lek zabija, a nie leczy.

Potem wstrzykuje wirusa, a ta jakimś cudem ożywa. To jeszcze można zrozumieć.

Ale dlaczego, ta pod koniec filmu robi się normalna?

Czyżby antidotum była mieszanina leku, z wirusem LOL?

ocenił(a) film na 8
pawlobit12

Po pierwsze nie wstrzykuje jej wirusa tylko ADRENALINĘ po 2 potem obsypał ja lodem żeby zwiększyć skuteczność szczepionki i wstrzykuje to samo co za 1 razem i działa :)

ocenił(a) film na 7
siupek24

Aaaa. Wydawało mnie się że to to wirusa wstrzyknął.

ocenił(a) film na 9
pawlobit12

"Czyli lek zabija, a nie leczy"

Tak, ponieważ Robert wciąż eksperymentował, żeby lek podziałał. Gdybyły leczył, to by raczej nie był sam.

pawlobit12

Szczepionkę się robi z osłabionego wirusa więc może

ocenił(a) film na 8
farway

Usuńcie temat - z goła widać spoiler.
...........................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones