PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486005}

Jestem miłością

Io sono l'amore
6,8 15 172
oceny
6,8 10 1 15172
6,3 17
ocen krytyków
Jestem miłością
powrót do forum filmu Jestem miłością

zderzenie swiatow , kultur Rosjanie i Wlosi oraz ludzie materialni i uczuciowi .Nie podobaly mi sie z kolei sceny milosne Tildy z tym kucharzem , budzily moj niesmak , oraz nie robily na mnie zbytnio wrazenia potrawy ,ktore mily byc och i ach czyli krewetki w sosie slodko kwasnym jakies cos tam , jak dla mnie smaczniejsze sa krewetki w masle tak jak kalmary , slodkokwasny to byl sos modny ok 20 lat temu Oncle Bens z ryzem i pedami bambusa teraz taki jest smaczny Tajski z papryka , czyli takie kiepski scenariusz bo cos trzeba powiedziec. Piekny byl ogrod wloski , wnetrza i nie pasowala mi tam Tilda Swinton malo w niej widze emocji lub to nie moj klimat

ocenił(a) film na 6
Basiam1980

'Nie podobały mi się z kolei sceny miłosne Tildy z tym kucharzem' - Tilduś to jest stworzenie, które lepiej wygląda przynajmniej częściowo ubrane, w nieoczywistych scenach sexu. Tutaj powtórka z rozrywki w 'Młodym Adamie', pomimo radykalnej różnicy sfer towarzyskich - klapnięty biust i kombinowanie.

ocenił(a) film na 6
TangoAndWaltz

Ale w ubranych scenach dobrze było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones