PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 309
ocen
7,2 10 1 86309
7,2 31
ocen krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą

Rysiek z "Klanu"

ocenił(a) film na 6

Czy tylko mi główny bohater przypominał Rysia z "Klanu"?

ocenił(a) film na 7
porker1987

nie tylko, bo mi też

ocenił(a) film na 6
porker1987

I mnie ;)

gnomen

Mnie się troszkę kojarzył z młodym Jurkiem Stuhrem, ale brawo za to "mnie",
bo dziś większość nieuków mówi "mi". Jak widać powyżej i poniżej.

eltoro10000

Dlaczego nazywasz innych nieukami, skoro sam nie znasz zasad?

"Forma C. mi, stanowiąca całość akcentową z wyrazem poprzedzającym, nie może być używana w takich pozycjach, na które regularnie pada akcent logiczny, tzn. na początku i na końcu zdania oraz w połączeniach z przyimkami. Formy akcentowanej mnie używa się wtedy, gdy chce się wyróżnić właśnie ten zaimek. Np.: Mnie (nie: mi) nie tłumacz takich oczywistości. Ale: Pozwól mi (nie: mnie) się wytłumaczyć. Skierował się ku mnie (nie: ku mi) z groźną miną. Ale: Podoba mi (nie: mnie) się taki wystrój mieszkania. "

digital8

No i skąd tu wysnułeś wniosek, że nie rozumiem zasad? Zdaje się, że to ty nie do końca coś zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

ale forma mi jest nadal poprawna ...

UltimateTerro

Niestety, nie w tym przypadku.

ocenił(a) film na 9
eltoro10000

wy sie na serio nudzicie w zyciu haha...

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Właśnie. Młody Stuhr. Szczególnie z Amatora czy Wodzireja.

ocenił(a) film na 8
porker1987

TAK. Zaburzyło mi to całkowicie obraz głównej postaci... :(

ocenił(a) film na 8
porker1987

No nie da się ukryć że Rysiek pełną gebą :)

ocenił(a) film na 9
jarql

bardziej podstarzaly rafal mackowiak

ocenił(a) film na 1
kochamAndzie

Bo Rafał Maćkowiak też przypomina Ryśka z Klanu. Tylko młodszego ;-)

jarql

Taki troszkę Marek Mostowiak z "M jak Bogdan"

ocenił(a) film na 1
porker1987

Podpisuję się pod opinią. Rysiek z Klanu jak nic. Ja nawet miałem wrażenie, że ten milicjant to taki trochę "Johnny English" w wersji milicyjnej ;-)

ocenił(a) film na 9
Janekkowalski2011

haha smiechy chichami ale moglbys specjalnie nie zanizac ocen, po co ci to konto

ocenił(a) film na 1
GregTheRabbit

Po to aby wiedzieć czy dany film jest warty moich oczu czy nie. A kiedy jakaś rzesza baranów robi z gniota typu "Jestem mordercą" film na prawie osiem punktów to mądrzy ludzie, tacy jak ja, urealniają ocenę filmu, który powinien mieć maksymalnie - kiedy głosują także naćpani i nachlani - pięć punktów.

ocenił(a) film na 9
Janekkowalski2011

widac chyba po ocenach, ze jestes w mniejszosci z tym 'gniotem'

ocenił(a) film na 1
kochamAndzie

Oooo, widzę, że mamy demokratę na pokładzie ;-) Ja osobiście uważam demokrację za najgłupszy z możliwych systemów więc uważam twój wpis za bardzo pochlebny. Widzisz, w Niemczech przed drugą wojną większość wybrała socjalistę Adolfa Hitlera na swojego wodza. Miliony much codziennie siadają na gównie twierdząc, że jest smaczne. Więc ja pozostanę przy swoim zdaniu, że większość może się podniecać gniotem filmowym a ja będę oceniał filmy nie bacząc na to jak go widzi większość.

ocenił(a) film na 9
Janekkowalski2011

co ty gadasz za farmazony gosciu i dlaczego z gory narzucasz swoja opinie
bez odbioru

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Janekkowalski2011

na serio ci sie chce? wyloguj sie do zycia agrescie

ocenił(a) film na 1
kochamAndzie

Idź pobrać nauki języka ojczystego aby Polacy mogli zrozumieć co do nich mówisz.

ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2011

Ja p*****ę, jeszcze korwinista się trafił. Weź usuń konto gimbusie i nie zaśmiecaj portalu, bo oceniając tak świetny film na 1 robisz krzywdę normalnym widzom, którzy po prostu dobrze odbierają ten film. To, że tobie się nie spodobał nie jest wyznacznikiem niczego. Bo niby kim jesteś? Jesteś krytykiem? Znasz się? Nie. Jesteś tylko gimnazjalistom, który ze swojego punktu widzenia daje ocenę i ma się za centrum wszechświata, podczas gdy świat nie zwraca w ogóle uwagi na jego istnienie.

ocenił(a) film na 9
lkz

Zawsze się znajda takie internetowe agresty, nie ma sensu z tym walczyc i nie uciekne przed tym, prosze pamietaj o jednym nigdy nie czulem sie lepszy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
stradlin2017

A teraz postaraj się wypowiedzieć w taki sposób aby inteligentny człowiek mógł pojąć o co ci chodzi?

Janekkowalski2011

Inteligentni zrozumieli:)

ocenił(a) film na 1
stradlin2017

A skąd ty możesz wiedzieć co rozumieją inteligentni ;-)

ocenił(a) film na 1
stradlin2017

Ja jestem facetem. Inteligentnym facetem. Moje IQ mieści się wśród 2% najbardziej inteligentnych ludzi na tej planecie.

Janekkowalski2011

Ja nie jetem facetem.Super Ty:)Jestem pod wrażeniem.!! Nie zawsze mam okazję porozmawiać z kimś z elyt umysłowych. Dziękuję, że w ogóle mi odpisujesz. Bo chyba nie jest to normą rozmowa elyty z baraństwem społecznym. Jutro dam na mszę, za cud tutaj wydarzony!

Janekkowalski2011

Ja jestem kobietą. Intelygentną kobietą. Moje IQ mieści się wśród 100% zwyczajnych ludzi. Nie mogłam się powstrzymać aby nie sparafrazować twego nadętego, pełnego testosteronu tekstu:)!!!!!Ale TY jako intelygent wiesz to wszystko zanim ja to napiszę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2011

A ja myślę, że zwykły zakompleksiony burak jesteś i nikt nie ma ochoty z Tobą gadać.

ocenił(a) film na 1
kola01

No to jesteś kolejnym matołkiem, który ma intuicję jak minister finansów socjalistycznego kraju ;-)

porker1987

a mi w niektorych scenach jerzego sthura jak był młody

ocenił(a) film na 6
porker1987

Tak niestety

ocenił(a) film na 6
porker1987

Dokładnie ! Rysiek ! A do tego - Franek z M jak Miłość...

:)

mgra

Dokładne! Jak dla mnie to kombo Ryśka i Franka, tym bardziej, że fryzura nawet podobna.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 5
mgra

W punkt

ocenił(a) film na 8
porker1987

Ja bym go bardziej przyrównał do zdesperowanego Marka Wahlberga ; )

ocenił(a) film na 7
porker1987

Ja patrząc na niego cały czas widziałem Sławka Szmala

ocenił(a) film na 8
porker1987

Tobias Menzies

ocenił(a) film na 8
porker1987

Zdecydowanie! Rysiek jak w pysk strzelił.

ocenił(a) film na 9
porker1987

rysiu nawiedzal twoje łóżko?

ocenił(a) film na 8
porker1987

Dołączam do grona. ;) Cały czas miałam wrażenie, że widzę Ryśka!

ocenił(a) film na 7
porker1987

Raczej z M jak miłość, Franek.

ocenił(a) film na 7
porker1987

Dobrze, że nie przeczytałem owego komentarza przed oglądnięciem filmu...ufff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones