PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538557}

Jestem numerem cztery

I Am Number Four
6,4 117 316
ocen
6,4 10 1 117316
4,2 6
ocen krytyków
Jestem numerem cztery
powrót do forum filmu Jestem numerem cztery

Kontyunuacja?

ocenił(a) film na 7

Czy będzie druga część? Ciąg dalszy tej historii???

przemofan

Dobre pytanie

przemofan

Niestety nie ma informacji o kontynuacji, ale jak czegoś się dowiem, dam znać.

użytkownik usunięty
oluss_RS

Nastawiłem się do niego negatywnie, ale po obejrzeniu muszę stwierdzić, że całkiem dobrze to wyszło i film ma swój urok :)
Dwa filary tego filmu to Dianna Agron i efektowne sceny walk z Teresą Palmer. Reszta nie przeszkadza w odbiorze :)
Fajny film i też czekam na kontynuacje.

ocenił(a) film na 9

Również czekam na kontynuacje. Film całkiem spoko:)

magda16O_O

Film całkiem spoko i 10/10. xD

ocenił(a) film na 8
przemofan

W tej chwili nie ma nowych informacji dotyczących nakręcenia sequela. W ubiegłym roku producent Michael Bay oświadczył w jednym z wywiadów, iż chętnie będzie wspomagał ewentualną produkcję, rozmawiał też o tym ze studiem DreamWorks, jednak nie podjęto żadnych wiążących decyzji.

Główna obsada podpisała podobnież kontrakty na trzy filmy z serii (standardowa procedura, jeśli pierwsza część odniesie sukces). Film trochę zarobił, a do tego nadal szumi o nim w internecie. Jednak przypadek ekranizacji "Percy'ego Jacksona" dobitnie pokazuje, iż lepiej nie kręcić sequeli po latach, bo ich poziom nikogo nie zadowala.

ocenił(a) film na 9
ipatrick

Po jakimś czasie drugiej części tego filmu nie da się kręcić, bo ewentualna akcja kolejnej części jest zaraz po pierwszej, więc kiedy aktorzy będą wyglądać inaczej ( doroślej, starzej), to to tym bardziej nie będzie miało sensu :/
Gdyby film skończyli tak, że może być kolejna część,a nie musi, to ok,a tu film jest ewidentnie niedokończony.... Szkoda.

BlackCapricorn

Tak sobie tłumacz...

Film okazał się porażką finansową i artystyczną. Dlatego nie ma żadnych planów kontynuacji.

ocenił(a) film na 9
marcin261287

Nigdy kasą się nie interesowałam, więc może masz rację xD

ocenił(a) film na 7
ipatrick

Percy'ego Jacksona ma inny problem niż po latach. A raczej to ze jest przyjemnym filmem ale ma tyle głupot ze hej, jak naprawiła błędy 1 to stworzyła nowe.

ocenił(a) film na 8
przemofan

Niedawno chyba widziałem na fb, że ma powstać kontynuacja, ale w formie serialu :)

ocenił(a) film na 7
Ogarniaczek

Coś nie słychać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones