PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183365}
7,2 10 619
ocen
7,2 10 1 10619
6,7 3
oceny krytyków
Jestem
powrót do forum filmu Jestem

Zacznę od największych plusów tego filmu, otóż muzyka, zdjęcia stoją na najwyższym poziomie nie tylko patrząc na filmy robione w Polsce, ale i w Europie. Piękne scenerie, w których jesień ukazuje swoje prawdziwe piękno. Muzyka majstersztyk, z tego co pamiętam chyba Warszawska Orkiestra wykonywała te przepiękne utwory.

Oglądając ten film miałem wrażenie miejscami (dzięki kolorystyce, muzyce), że oglądam Olivera Twista, Polańskiego. Nawet historia przedstawiona została w podobny sposób. Jestem oszołomiony tym filmem i nie zgadzam się z innymi opiniami, że jest on nudny i ciężki, wystarczy usiąść, wczuć się w atmosferę, wsłuchać w dźwięki i muzykę a wtedy i Was ten film oczaruje.

butryk_2

A według mnie Dorota Kędzierzawska stoi w miejscu. Były przecież "Wrony". Reżyserka trzyma się ciągle tych samych tematów, tych samych wątków. Wspomniane "Wrony" były rewelacyjne, następne obrazy takie sobie. Ale rzeczywiście zdjęcia i muzyka są świetne.

ocenił(a) film na 9
butryk_2

Zgadzam się film rewelacyjny. Daje do myślenia. Uważam, że bardzo dobrze zagrany. Pokazuje smutną rzeczywistość, ale z iskierką nadziei. Bardzo dobre polskie kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones