PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453245}
5,2 34 690
ocen
5,2 10 1 34690
2,9 9
ocen krytyków
Jeszcze raz
powrót do forum filmu Jeszcze raz

6/10.

użytkownik usunięty

Film niezły, ale jakoś strasznie wkurzał mnie Paweł, więc wolałbym żeby Kasia była jednak z tym całym Tomusiem. Ogólnie film nie wyróżniał się niczym - zwykła lekka komedia romantyczna. Jak dla mnie była momentami zbyt nudna, więc uważam, że mogłoby być zdecydowanie lepiej. Moja
ocena, tak jak w temacie - 6/10. Ale mam jeszcze kilka pytań odnośnie filmu:
1. Jak to się stało, że Kasia i Anna nie wiedziały, że Paweł jest synem Michała? Dziwne...
2. Ile lat mieli Paweł i Kasia? Ona miała chyba 19, tak? A on?
3. Czy Kasia miała ojca? I czy Paweł miał matkę?
4. Co się stało z pozostałymi pasażerami autobusu po wypadku? Bo pokazali tylko Annę...
5. Czy w każdym polskim filmie musi być ten obleśny Karolak?! Jak on mnie wkurza....

1. Kasia dopiero miała porozmawiać z mamą na temat Pawła a Anna nie była świadoma gdzie obecnie przebywa syn Michała i to dla mnie nie jest dziwne
2. czy to takie ważne?
3.Każdy ma i matkę i ojca;) odpowiedź nieco infantylna ale pytanie też zbyt dziecinne
4.Ten film to historia o ograniczonej liczbie statystów. zresztą po co ich więcej w kameralnej historii?
5.Jest popularny to go biorą. ale masz racje za dużo go jest stanowczo

użytkownik usunięty
Kasia_Piesik1990

1. Myślałem, że znają się na tyle dobrze, że powinni wiedzieć takie rzeczy.
2. Nie, po prostu chcę wiedzieć.
3. Może źle sformułowałem pytanie: kim jest ojciec Kasi, gdzie przebywa, co się z nim stało... to samo jeśli chodzi o mamę Pawła.
4. Bardzo mnie to po prostu ciekawi czy np. nie było ofiar śmiertelnych. Nie musiało być pokazane, wystarczyłoby jakby o tym wspomnieli.
5. Zgadzam się.

ocenił(a) film na 4

Zachowanie Pawła denerwujące, zwłaszcza w pierwszej połowie filmu. Spodziewałam się czegoś lepszego :)

użytkownik usunięty
karolina100

Ja też. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones