PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838626}

Jexi

5,7 3 282
oceny
5,7 10 1 3282
Jexi
powrót do forum filmu Jexi

bo rzeczywiście jest z czego. Sam fakt gadającego i wykonującego jak człowiek smartfona jest śmieszny, ale późniejsze wynikające z tego konsekwencje bawią nieraz do łez. Dobry scenariusz, czas trwania akuratny, dłuższa projekcja mogłaby zmęczyć. Fajnie zagrany, pozytywny przekaz, chłop będący przegrywem stał się życiowym wygrywem. Zalecam oglądanie w piątek wieczorem, albo w sobotę wieczorem co sprawi w korzystne wejście w weekend.

dzyniu88

Skoro taki dobry to czemu oceniasz go na 3 (słaby)?

cyfrowy_baron

No właśnie? Ja dałem 8/10 za pomysł.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

i tylko 4...?

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

No tak, zaglądnąłem na Twój profil. Po ocenach widzę, że 4 u Ciebie to i tak dobra ocena. Uprzejmie informuję, że oceny na Filmwebie mają skalę od 1 do 10, nie do 5ciu, bo mam wrażenie, że u Ciebie właśnie funkcjonuje skala 1-5.

malan1001

Bo za jej czasu oceny były od 1 do 5, autorka posta zapewne myślała, że twórca serwisu się pomylił, omsknął się paluszek i tak jakoś wyszło.

ocenił(a) film na 6
Justka1985_filmweb

Pewnie tak. Szkoda tylko że jest to zwykłe zaniżanie ocen.

Justka1985_filmweb

Wszystko ocenia do 5 max to znany dzban na filmwebie myslacy, ze dzieki temu jest oryginalny.

dzyniu88

Pomijając niskie noty... który moment jest wg Was najlepszy w filmie?

ocenił(a) film na 8
Justka1985_filmweb

U mnie najlepszy moment jak wszyscy u Phila w firmie dostali MMS z jego fiutem :D

jazdowicz2666

A wg mnie jak włącza 1 telefon i nie czyta regulaminu a Jexi mówi kretyn. Potem kolejny jak ma 2 telefon i robi to samo. Komentarz Jexi extra :D

ocenił(a) film na 8
Justka1985_filmweb

Jexi komentarze w ogóle były trafne we wszystkim,bo ogólnie to był kretyn i żeby nie Jexi to by pozostał kretynem do końca życia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones