PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473313}

Jezus Chrystus Zbawiciel

Jesus Christus Erlöser
7,3 481
ocen
7,3 10 1 481
Jezus Chrystus Zbawiciel
powrót do forum filmu Jezus Chrystus Zbawiciel

Kinski

ocenił(a) film na 8

Jak zwykle genialny. Muszę to zobaczyć w całości. Właśnie kończę czytać autobiografię. Polecam z całego serca. Geniusz a nie wariat.

Zandarm

Zgadza się to wielki artysta.Dla mnie zawsze był jest i będzie jednym z najlepszych o czym niejednokrotnie się przekonałam.Autobiografie czytałam bardzo dawno temu czy jest jakieś wznowienie?Przeczytałabym jeszcze raz.

Zandarm

Autobiografia Crazy Klausa faktycznie nie pozwala przejść obok siebie obojętnie, ale bądźmy świadomi faktu, że w olbrzymiej części jest fikcją i próbą autopromocji zrodzoną w jego bądź co bądź nie do końca zdrowej makówce. Książka kipi energią i stronniczością, zwłaszcza w stosunku do współpracowników z branży filmowej. W zamyśle autora miała być skandalem i de facto się nim stała.

Ja ze swojej strony polecam "Mein liebster Feind" W. Herzoga, który jest troszkę bliższy rzeczywistości, choć Herzog też nieco wygładził swoją osobę i kontakty z Kinskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones