PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539060}
6,5 4 024
oceny
6,5 10 1 4024
7,1 7
ocen krytyków
Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem
powrót do forum filmu Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem

świetny

ocenił(a) film na 7

widziałem go wczoraj na TV Planete
bardzo dobry dokument o tym jak hollywood , pseudo-przyjaciele ,oraz złe wybory mogą zniszczyc świetnego aktora,
o tym jak media reagują na sensacyjnego newsa i jak to wpływa potem na wizerunek.
jakże bardzo smutne lecz prawdziwe oblicze świata celebrytów.
polecam!

JAREK

Było kilka momentów kiedy nie byłam taka pewna czy to "mistyfikacja". Szczególnie reakcja Joaquina po wywiadzie u Lettermana. Reszta była po prostu dziwna.
Jednak w kilku scenach było widać że to tylko gra aktorska. Szczególnie jak widziało się parę rzeczy z Phoenixem. Koniówka jak dla mnie totalne dno.
Nigdy mnie nie interesowała ta cała afera wokół niego, ale po wczorajszym filmie aż sprawdziłam o co chodziło z całym tym rapem/hip hopem. No Tupakiem to on nie będzie.

ocenił(a) film na 9
BloodyHello

Tupakiem to na pewno nie będzie i raczej nie ma takiego zamiaru, bo to wszystko było przecież mistyfikacją.. szczerze mówiąc to nic wcześniej nie wiedziałem o tej całej aferze i dopiero dotarłem do informacji po obejrzeniu dokumentu..ja się trochę dziwię, że jednak postanowił wrócić do aktorstwa po tym wszystkim co na swój temat usłyszał i zobaczył jak ten cyrk naprawdę wygląda

cicero123

Ja obejrzałam dokument jakieś 2 dni temu, kiedy na jaw wyszło że to było ukartowane. Ale w kilku scenach wcale nie byłam tego taka pewna.
Myślę że do końca nigdy nie będzie wiadomo czy było to zaplanowane, czy tylko sprytnie wybrnęli z nietrafionego pomysłu. Bo wcisnąć kit opinii publicznej zawsze można.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones