PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539060}
6,5 4 024
oceny
6,5 10 1 4024
7,1 7
ocen krytyków
Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem
powrót do forum filmu Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem

Jak wszyscy w tym filmie, i w realiach około niego, ja też dałem się nabrać. Moje podejrzenia wzbudzilo dopiero ostatnie kilka minut filmu, ale przecież wszystko wyglądało tak realnie. Stwierdziłem: nie, to jest dokument. Ale nie jest, a przynajniej nie o JP. Taka genialna kreacja pokazuje, że można oszukać absolutnie każdego. Jednak jest to broń obosieczna. Tego samego roku u Davida Lettermana ten sam JP, tyle, że już w świetnej formie, mówi, że to była mistyfikacja mająca pokazać to i tamto. I ja mu wierzę, ale czy nie oglądam właśnie kolejnej ? moja ocena 9/10

ocenił(a) film na 9
Geko_2

Chyba nie do końca. Tzn ten film to mistyfikacja już pomijając cała historię to wystarczy spojrzeć kto zagrał ojca Joaquina. ;) Rewelacyjny film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jotubyl

Forum przegląda się po obejrzeniu filmu, a jeśli robi się to przed to trzeba się liczyć ze spoilerami. Poza tym forum to nie miejsce na wyzwiska. Od takich rzeczy jest priv. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
prz_emo

to że na priv to racja ale forum nie tylko się przegląda po obejrzenie ! przeczytaj definicje słowa forum i każdy kto dłużej jest na filwebie zawsze pisze z początku dużymi napis "SPOILER" i nie tylko na filwebie

jotubyl

Zgoda. Za to chociaż jestem na filmwebie od lat, to nadal zadziwia mnie w jak idiotyczny sposób można się wypowiadać, cytuję: "Chciał bym ci tylko napisać ze twoja stara spłodziła ładne gówno!! SPOILER WIEŚNIAKU JEB**NY!!". Można grzeczniej? Można.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
prz_emo

można to racja i przepraszam za swoje wieśniackie zachowanie.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones