PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539060}
6,5 4 022
oceny
6,5 10 1 4022
7,1 7
ocen krytyków
Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem
powrót do forum filmu Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem

Mnie ciekawi

ocenił(a) film na 8

rola p.diddy'ego. Wiedział, że to lipa czy nie.

hdr82

Tak. Podobnie Ben Stiller, Natalie Portman i Edward James Olmos (ten, który wygłasza przemowę o "mountain top water drop"). To na 100%. Natomiast do końca nie wiadomo jak było z Lettermanem. Osoba z produkcji jego programu twierdzi, że Letterman wiedział o wszystkim, sam Phoenix jednak temu zaprzecza.

ocenił(a) film na 7
kaja84

skąd wiesz, że wiedział?
aż tak dobrym aktorem to on nie jest. wróć on jest beznadziejnym aktorem, a wyglądał na przekonanego.
Jak na mój gust to wiedział tylko Joaquin i Casey.

LoveKiller

Skąd wiem? Od Joaquina Phoenixa;)
Powiedział to w programie Jimmiego Kimmela w październiku zeszłego roku. Było jeszcze do niedawna na youtubie, ale oczywiście zdjęli :/ I w wielu innych wywiadach, których udzielił na ten temat, kiedy I'm Still Here weszło do kin w Stanach (wrzesień 2010).
Poza tym jest w dodatkach na DVD komentarz jego, Afflecka i szeregu innych ludzi, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu (głownie przyjaciele Phoenixa). Wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć;)

kaja84

Letterman też nic nie wiedział. Niedawno Joaquin był u niego gościem i rozmawiali o poprzednim spotkaniu.

Oglądając film nie byłam do końca pewna czy to lipa czy nie aż do momentu sceny Bena Stillera. Dobrym aktorem JEST, ale od razu zapaliła mi się lampka.

ocenił(a) film na 5
hdr82

Jeżeli szyscy w tym filmie byli wtajemniczeni w projekt to moim zdaniem najlepiej wypadł Edward James Olmos (znany m.in. z roli w Battlestar Galactica). Ta jego moralizatorska mowa o dwóch kroplach wody i przejęcie całą sytuacją - mistrzostwo :))

Sam Joaquin mnie nie powalił w swojej roli a już występ u Lattermana spalił całkowicie i od razu ludzie zrozumieli, że to wkręt. Tak więc produkcję oceniam na 5/10 bo niestety nie wszystko się udało.

ocenił(a) film na 8
_MAX_

diddy , stiler napewno wiedzieli ogladalem napisy koncowe tego dokumentu i pisze na samym koncu szczegolne podziekowania dla Bena Stillera i Seana Combsa

_MAX_

tyle że od występu u lettermana wszystko się zaczeło i ludzie się na to nabrali, wtedy gazety, portale i tv zaczęły pisać o Phoenixie że jest z nim źle, więc pisanie że "od razu lduzie zrozumieli, że to wkręt" niestety nie jest prawdą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones