PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539060}
6,5 4 022
oceny
6,5 10 1 4022
7,1 7
ocen krytyków
Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem
powrót do forum filmu Joaquin Phoenix. Jestem, jaki jestem

w którym momencie grał ??

janis84

Kojarzysz scenę gdzieś z początku filmu, jak Joaquin przychodzi z Casey'm na próbę przedstawienia charytatywnego dla dzieci? Tam się wita z kilkoma aktorami, m. in z Nicholsonem, Billy'm Crystalem i Brucem Willisem. W kinowej wersji jest tam jeszcze Sean Penn i podobno bardzo długo się przytulają :P Ta scena niestety została wycięta w wersji DVD.

ocenił(a) film na 10
kaja84

dzięki, oglądam ten film srednio 2 razy w mcu i kurde nie mogłam wypatrzeć. nie wiesz czy gdzies można zobaczyć wersję kinową ?

janis84

Nie wiem niestety, ale chyba nigdzie. Szukałam tej wersji po całym necie i wszędzie była wersja DVD. Wątpię też, że film trafi kiedykolwiek do polskich kin. Wiem, że go grali rok temu na festiwalu w Kazimierzu Dolnym, ale oczywiście dowiedziałam się poniewczasie. Nie wiadomo zresztą czy to była ta wersja z kin w Stanach, czy też już okrojona. :/
Ale to jest w sumie trochę dziwne, że wycięli tą scenę. Ja się szarpnęłam na oryginalne DVD z amazon'a i tam nawet nie ma tego fragmentu ani w dodatkach ani w "usuniętych scenach", a jest ich sporo... weird.

ocenił(a) film na 10
kaja84

ale dzięki za info,że jest wiele "usuniętych scen " w oryginalnym dvd. nie pozostaje mi nic innego tylko zakupić :)

janis84

Polecam bardzo gorąco. Jest też komentarz Joaquina, Afflecka i kilkorga innych ludzi, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Można się dowiedzieć naprawdę ciekawych rzeczy i nieźle się pośmiać :D

ocenił(a) film na 5
kaja84

Jakieś najciekawsze wątki?

_MAX_

Nie wiem, co Cię najbardziej w filmie zainteresowało, ale sądząc po Twojej ocenie, nie było tego dużo :P
Hmmmm np fragment gdzie Joaquin zeskakuje ze sceny, żeby wtulić gościowi (wynajety kolega-aktor)-Joaquin w ogóle go nie słyszał, tylko wiedział mniej więcej gdzie ten gościu stał i tam się rzucił. Aha i liczyli z Affleckiem, że po tekście o milionie dolarów w banku, publika zacznie się rzucać i buczeć i wtedy Joaquin będzie się mógł bardziej powkurzać, a tu się okazało, że publika stanęła po jego stronie i Joaquin trochę spanikował, bo się tego nie spodziewał i musiał szybko coś wymyślić. Rzygi po całym zajściu były jak najbardziej produkcji własnej, bo jak się okazuje Phoenix ma niezwykły dar- potrafi rzygać na zawołanie :P itp. itd.

ocenił(a) film na 5
kaja84

Wynika z tego, że kulisy wkrętu ciekawsze od samego filmu :)
Dzięki za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones