PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 50 887
ocen
6,1 10 1 50887
4,3 18
ocen krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

Moje wszechstronne wyszkolenie jak i sława super twardziela , komandosa , płetwonurka i kosmonauty powoduje to że żaden zawodnik nie stanie ze mną do pojedynku .A dla czego ? Bo jestem bardzo niebezpieczny trenowałem wszystkie style walk .Jestem tak groźny że właściciel siłki płaci mi za to żebym u niego nie trenował daje , mi 500 zł co miesiąc bo odstraszam mu klientów, po prostu wszyscy się mnie boją .Nawet golę się w przyciemnionych okularach bo boję się kontaktu wzrokowego ze samym sobą ( a zresztą szkoda mi już kasy na lustra ) .Gdzie się nie pojawię sieję postrach , lękają się mnie nawet komornicy. Kiedyś jeden chciał hajs to wmówiłem mu sztuką perswazji ( tak tak , takie umiejętności też posiadam ) że jest wiewiórką .I co ? I po tygodniu znaleźli jego ciało w parku brzuch miał nabity kasztanami a włosy ufarbowane na rudy kolor, zmarł biedak na niestrawność i kichy mu rozdęło bo się szyszek i kasztanów nawpierniczał .. ha ha ha a to kmiot !!! Od tamtej pory mam spokój z komornikami .Jak by ktoś nie wierzył w to co napisałem to przytoczę kilka pseudonimów pod jakimi jestem znany w europie i na innych kontynentach ;Wierzgający ogier ,Tosiek dusiciel , Mściciel zabójca ,
Krwawy mutant ,Spiżowa pięść, Nawałnica bólu ,Tosiek karabin .To o czymś przecież świadczy , i nie trudno się domyślić jaki mocarz kryje się za tymi ksywkami .
W porównaniu ze mną tacy kolesie jak Fedor ,Cro cop ,Andy Hug ,to ministranci i żaden do pięt mi nie dorasta .Już jako dziecko byłem wyjątkowy np w wieku 12 lat bendąc na wakacjach w CCCP zatłukłem niedźwiedzia i to pompką rowerową ! Poważnie . I powiem jeszcze jedno ale to tajemnica i nie rozgadujcie tego po wsiach w których na pewno mieszkacie . Armia USA kupuje moje nasienie bo doskonale nadaje się do wyhodowania żołnierza przyszłości super niezniszczalnego merins .Mam zamówień na dwa litry i to do końca tego miesiąca .
Kiedyś ktoś znany ( oczywiście nie tak jak ja ) powiedział coś bardzo mądrego na mój temat , cytuję " Tosiek gdy cię widzę to...... to .. kurna nie wiem co powiedzieć " . Genialne ! Myślę że te proste słowa w pełni oddają moją fantastyczną i nietuzinkową osobowość . Cieszcie się że jestem polakiem i stoję po właściwej stronie , możecie być dumni ze mnie , z Tośka nad Polaka !

UPADLY_WIDZ

A Xenorphom dasz radę? Też im dokopiesz? Tylko uważaj bo one atakują znienacka ;)

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Nie wiem o co chodzi, ale powinieneś pisać książki, albo przynajmniej bloga!

Matrixiu

Powyższy tekst nie jest w 100% mojego autorstwa (autor pierwowzoru nieznany), lecz poniżej zamieszczam link do postu na FW z moim "artykułem" :

http://www.filmweb.pl/film/Szybcy+i+wściekli+7-2014-678251/discussion/Toretto+i+ Wy+możecie+jedynie+wąchać+moje+spaliny...,2281614#post_10591778

p.s. Osoba z pewnym technicznym doświadczeniem od razu wyczuje dowcip... niestety duża liczba ludzi brała to na poważnie (analiza ze wcześniejszych publikacji)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones