PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 50 887
ocen
6,1 10 1 50887
4,3 18
ocen krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

Właśnie wróciłam z seansu. Na świeżo nasuwa się kilka wniosków. Po pierwsze, Kutcher dał
radę, a scenarzyści nie. Jeżeli ktoś, tak jak ja, zna biografię Jobsa bardzo pobieżnie to wiele rzeczy
w trakcie seansu musi sobie dopowiedzieć. Film ma być o Jobsie i tak jest, ale scenarzysta
prześliznął się po istotnych faktach z jego życia, i pokazał tylko ich efekt. Jobs - geniusz, solista,
dyktator , wiecznie goniący za absolutem. Dlaczego? Skąd u poszukującego hippisa metamorfoza
w bezwzględnego biznesmena? Moim zdaniem zabrakło tła socjo- i psychologicznego. Twórcy
mogli inaczej rozłożyć akcenty, a wtedy zamiast laurki byłby dobry i pewnie mocny kawałek kina.

ocenił(a) film na 9
summergirl_1981

Ja daje prawie maks bo 9 i nie znając jego biografii a chyląc czoła produktom jakie używam brakuje jednak by nie zdradzić wątku biografii do końca ...... znamy end prawdziwy ..............to mogli autorzy pokazać film od A do Z a jak kolega ujmuje brakuje tu kilku liter z alfabetu to ja dodam że w filmie do Z NIESTETY nie dochodzimy. kończy się przed -- MISTRZOSTWO za chęci i faktycznie Kutcher dał radę ale szkoda że nie dołożyli choćby 30 min z ost lat .

ocenił(a) film na 10
summergirl_1981

rzeczywiście był tam ukryty ten kawałek dość mocno. Generalnie chodziło o to, że on uważał że wkrótce umrze. I to zanim zdiagnozowano nowotwór. Uważał, że jest na krótką chwilę, że nie dożyje starości. Może samospełniająca się przepowiednia...może nie.

Film nie pokazuje początku, a w jakimś sensie był.......Syryjczykiem. Jego ojciec był Syryjczykiem. Niestety go olał, a żona oddała rodzinie amerykańskiej, która wówczas nie mogła mieć dzieci. Uważał ich za prawdziwych rodziców (w sensie wiedział, że był adoptowany, ale dopiero później wybaczył biologicznym rodzicom, początkowo nie mógł). Czyli ten początek pominięty. No i doszło do iPoda czyli została jeszcze podobna ilość materiału niepokazana (iPhone, iPad itp.).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones