PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 141
ocen
7,6 10 1 277141
5,9 24
oceny krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

Mój ukochany film

ocenił(a) film na 10

Cudowny Brad, wspaniała Claire i doskonały Anthony. Jak to się świetnie ogląda!

Jaaneet

Dla mnie może nie ukochany, ale na pewno fajny i z doskonałymi aktorami

ocenił(a) film na 10
birtcoils

No to to na pewno!

ocenił(a) film na 10
Jaaneet

test dodawania komentarzy na syfnej stronce filmwebu

ocenił(a) film na 10
celebes

? Masz jakieś problemy życiowe, że tak negatywnie nastawiony jesteś nawet do tak błahych i mało znaczących rzeczy? Współczuję

ocenił(a) film na 10
Jaaneet

Nie, po prostu nie moglem dodac jednego komentarza (gdzie indziej), wiec wszedlem w losowe miejsce (tu) zeby sprawdzic czy w innym miejscu zadziala. Ale oczywiscie juz musialas sie odpalic pseudo-intelektulanie i pokazac pasywno-agresywnie jaka z ciebie przenikliwa psycho-loszka xD Hipokrytka.

ocenił(a) film na 10
celebes

Nikt się nie "odpalił" panie "nie pseudo intelektualny", tylko odpowiedziałam na dziwny komentarz. Rozumiem, że taki jasnowidz jak ty od razu by załapał, że to przypadkowy komentarz, niestety do tak prostej osoby jak ja wystarczyło napisać jak normalny człowiek, a nie hiper-intelektualista - np "sorry, nie odpisuj mi na komentarz bo tylko testuję możliwość komentowania i przypadkiem wszedłem w twój post" - to by wystarczyło, tak zrobiłby każdy inteligentny, nawet przeciętnie człowiek. ale rozumiem, że hiper-intelektualsi sądzą wszystkich po sobie i są pewni, że każdy musi w mig załapać o co chodzi z jakimś wpisem ni z gruszki ni z pietruszki. Sorry, wybacz, że nie mam zdolności paranormalnych i trzeba mi pisać wprost, no ale ja zwykła dziewczyna jestem, a nie taki gigant intelektu jak ty

Jaaneet

To jakiś śmieszny prowokator, olej go. Pełno tu takich co nie mają co robić i chcą się na siłę pokłócić

Jaaneet

Na samym początku strony o tym filmie w Filmwebie, w PIERWSZYM zdaniu jakiś filmwebowy smark, któremu się dopiero wąs puszcza dał bezczelny, ordynarny spoiler:

"Śmierć pod pseudonimem Joe Black zjawia się po Williama"

20 lat temu po tym, gdy sam to obejrzałem, gdy film był modny, puściłem to mojej byłej. I tak jak ja wcześniej, tak ona nie wiedziała, że on będzie tą śmiercią. Gdybym to przeczytał przed obejrzeniem tego 2 razy dłuższego niż na to zasługuje filmu to bym nawet nie włączył. Ale co się dziwić, skoro w redakcji cały czas bryluje ten lewak w kolorowych spodniach z "Krytyki Politycznej"... Tu nie ma pomyślunku.

JackHolborn

W tych redakcjach to pełno różnych gamoni, którym się "wydaje"

Luntel

Najbardziej jednak denerwuje mnie techniczny poziom tego portalu, np. gdy chce się wrócić do poprzedniej strony, to zawsze poprzednia strona powraca na górę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones