PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 330
ocen
7,6 10 1 277330
5,9 24
oceny krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

Był to najbardziej nudny i długi film jaki oglądałam po prostu masakra

ocenił(a) film na 5
Shiver_

Zgadzam się.

3ndorfina

a ja nie macie odpowiedź pasującą do wybitnej i pełnej argumentów dyskusji jaką toczycie

ocenił(a) film na 4
awksom

Również się zgadzam... Czas filmu trochę mnie przeraził, ale zaryzykowałam i żałuję... Film nudny, sceny przeciągane bez końca, kamera na jedną osobę jak się gapi, na drugą, i tak kilka razy, w między czasie tylko pomrugają... Nie wiem, może to miało być romantyczne i piękne, ale ja tego nie kupiłam, gdyby film był z co najmniej godzinę krótszy, wyciąc większość tych milczących i nic nie wnoszących scen to byłoby o wiele lepiej...

anulka88

ale te sceny budują napięcie tak jak dialogi u Tarantino

ocenił(a) film na 4
awksom

Dla mnie to była nuda nudą poganiana... No niestety, jestem zawiedziona tym filmem...

anulka88

a ja nie
KONIEC TEMATU

ocenił(a) film na 4
awksom

Zarzucasz brak argumentacji, ale Twoja również jest zerowa... :]

anulka88

ostatnie zdanie to był żart na temat braku argumentów(czy ja wszystko muszę tłumaczyć?)

ocenił(a) film na 4
awksom

Kiepski żart... :p Moje zdanie tyczyło się Twoich 3 wypowiedzi w tym temacie... :] Argumenty powaliły mnie na kolana... :D

anulka88

Ok więc powiem dialogi długie sceny nie mają być romantyczne tylko budujące napięcie nie wiem jak ty ale ja złapałem się na tym że kiedy Joe jadł masło orzechowe to czekałem na... nie wiem co ale czułem gigantyczne napięcie

ocenił(a) film na 4
awksom

A dla mnie to było śmieszne, nijakie, zbędne... Jadł, zjadł i koniec... :p Nic ekscytującego...
Teraz skończmy już rozmowe, dziękuję :)

ocenił(a) film na 3
Shiver_

W pełni się zgadzam. Nie było w tym filmie nic nadzwyczajnego, jedynie lanie wody i nudy, nudy, nudy..

Shiver_

Rozumiem że można zarzucić filmowi że jest nudny, ale co z tego że jest długi? Szeregowiec Ryan trwa prawie 3 godziny, a to jeden z najlepszych filmów według mnie.

Shiver_

Dla mnie ten film to szmira.

ocenił(a) film na 8
Shiver_

Ojojoj, to wygląda na to, że nie wiele filmów oglądałeś. Czasami trzeba zatracić się w nudzi by coś zrozumieć :) Polecam skupiać się na sensie filmu i przysłaniu, niż na tym dlaczego nie ma wartkiej akcji.

Elvis007

Po pierwsze oglądałaś :) A po drugie wiem o co chodziło, ale film i tak mnie nudził. Nie lubię takich filmów.

ocenił(a) film na 8
Shiver_

Po pierwsze, twój nick jest dwuznaczny możesz być równie kobietą albo mężczyzną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones