PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 293
oceny
7,6 10 1 277293
5,9 24
oceny krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

Wyciskacze łez

ocenił(a) film na 10

Wpisujcie wszystkie wyciskacze łez które znacie!
Wg mnie 3 najlepsze to:
1. Titanic
2. Joe Black
3. Szkoła uczuć (może dla trochę młodszych ale też mi się podoba)
Ale oczywiście to jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać :) Niech każdy dopisze co wg siebie uważa za najlepsze wyciskacze łez.

Bolka

Pearl Harbor, Armageddon, Zanim się pojawiłeś, Titanic, Sex and the City, Romeo i Julia- z DiCaprio, Wielki Gatsby, Słodki Listopad. Pierwsze które przychodzą mi do głowy

ocenił(a) film na 6
Bolka

Naprawdę płakaliście na takiej bajeczce? Ani by mi do głowy to nie przyszło, że ktoś może na tym filmie płakać.

Bolka

1. Zielona Mila
2. Wojownik
3. Płonąca Pułapka

ocenił(a) film na 10
Bolka

1. Labirynt fauna
2. Ania z Zielonego Wzgórza
3. King Kong
4. Edward Nożycoręki
5. Tato
6. Titanic
7. Leon Zawodowiec
8. Joe Black
9. Moja miłość (2016)
10. Człowiek bez twarzy

To moja dziesiątka najpiękniejszych filmów w historii kina :)

ocenił(a) film na 4
Bolka

1. Dawno temu w Ameryce
2. Przeminęło z wiatrem
3. Źródło

Bolka

Jednym z najbardziej wzruszający dla mnie filmów jest "W pogoni za szczęściem", ale wyciskaczem łez nr 1 był "Król Lew". Był, bo ostatnio zdetronizowal go "Dumbo". Tak płakałam, że drugi raz nie chcę go oglądać.

Bolka

Dla mnie absolutnym mistrzem świata jest kreskówka Disneya "Dumbo" z 1941r. Ryczałam oglądając różne filmy ale wyłam tylko na Dumbo.

Bolka

A widzieliście "serce i dusze" z 1993 r z Robertem Downey Jr. Pierwszy film w moim życiu na którym tak płakałam.polecam. Oczywiście Titanic Gladiator i Joe Black to faktycznie wyciskacze. Ostatnio ryczalam na Armagedonie. O zgrozo człowieka wzrusza byle okazja. A mój tata zawsze płakał na "czterej pancerni i pies" jak Janek spotkał ojca hi hi.

ocenił(a) film na 6
Bolka

Braveheart, Sierociniec

Bolka

Sztandarowym i ponadczasowym jest bezapelacyjnie film "Love story".

Bolka

A "Życie jest piękne"?

Bolka

Ukryte Życie 2019

ocenił(a) film na 8
Bolka

Kto nie płakał na Szkole uczuć nie powinien nazywać się człowiekiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones