PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665743}

Joe

6,5 10 163
oceny
6,5 10 1 10163
5,5 6
ocen krytyków
Joe
powrót do forum filmu Joe

Możecie mi polecić jakieś filmy w stylu Joe / Uciekinier / Drive? Nie chodzi mi o typową nostalgię
niczym w melancholii (dla mnie za smętne), a raczej o coś w co można bez nudy się wkręcić
psychologicznie...

ocenił(a) film na 8
behemothomaniak

OUT OF THE FURNACE.Bardzo podobny klimat-polecam!

ocenił(a) film na 9
behemothomaniak

OUT OF FURNACE tez jak najbardziej godny polecenia. A Ja polecam Tobie swietny film MOTEL LIFE i KILLER JOE. Oba maja swietny klimat.

behemothomaniak

A Single Shot z Rockwellem - też dobry klimat...

behemothomaniak

ja bym dodal jeszcze DO SZPIKU KOSCI

ocenił(a) film na 10
behemothomaniak

"Out Of The Furnace" i "Shotgun Stories".

behemothomaniak

mi też w pewnym momencie skojarzył się z Drive.
Do listy dorzucę "Martha Marcy May Marlene". Może nie jest bardzo podobny do wyżej wymienionych, ale można się "wkręcić psychologicznie" :)

ocenił(a) film na 6
behemothomaniak

Zaraz zabieram się za JOE. Ale jeżeli chodzi o OUT OF THE FURNACE to jak dla mnie średni. Taki melancholijny. Po zwiastunie myślałem że będzie odbry film akcji z jakimś smaczkiem w stylu dobrej intrygi a tu dupa :) Motel Life i Killer Joe nie oglądałem ale po ocenie sądzę że to też zapewne będzie coś w stylu Out Of the furnance. Czy li tzw specyficzny film :)

marcin0218

ja polecam w tym temacie film RZEKA OCALENIA. Również laureata festiwalu "soundance". polecam sobie przejrzeć festiwalowe filmy z jego zakresu i tam poszukać. Film "Arizona dream" tez jest bardzo klimatyczny.

ocenił(a) film na 7
behemothomaniak

Ja polecam "Hesher".

behemothomaniak

"Kierowca" Waltera Hilla,
"Złodziej" Michaela Manna,
"Amerykanin" Antona Corbijna

behemothomaniak

The Rover

behemothomaniak

Może ewentualnie jeszcze podróżnicze - Tracks, Meek's Cutoff

ocenił(a) film na 7
behemothomaniak

"Blue Ruin" - nie mogę powiedzieć, że go polecam, bo trudno jest mi go ocenić (i nadal nie zrobiłam tego na Filmwebie), ale może ci się spodobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones