PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665743}

Joe

6,5 10 160
ocen
6,5 10 1 10160
5,5 6
ocen krytyków
Joe
powrót do forum filmu Joe

wytrzymałem 42 minuty nieoglądalne jak tego gniota można porównywać do Gran Torino beznadzieja

ocenił(a) film na 7
zibiiza

Gran Torino to dobra produkcja, ale to nie klasyka kina dlatego po co te porównania, oburzanie się i wytykanie błędów? Mimo że te dwa filmy bazują na podobnym pomyśle różnią się fabularnie dlatego zasługują na taką samą uwagę.. Joe to dobry dramat z dobrą rolą Cage'a. Poza tym nie wiem czy wiesz ale Joe jest na podstawie książki napisanej ok 20 lat temu, także Clint Eastwood nie odkrył ameryki robiąc Gran Torino- ten temat jest stary jak świat

sebrus33

dla mnie tragedia

ocenił(a) film na 8
zibiiza

Ten film jest ciekawszy, niż Gran Torino, mimo braku Clinta. Samo uprzedzenie do cage'a po kilkunastu gównianych rolach nie zmienia faktu, że czasem trafi mu się diament i zagra coś na poziomie zbliżonym do Dzikości serca.

ocenił(a) film na 8
zibiiza

Spróbuj jeszcze raz i włącz oglądanie tego filmu ale od 42-giej minuty - może jednak zweryfikujesz swoją opinię. Po okresie dosyć długiego niebytu Cage przypomniał sobie czasy swojej świetności i zagrał, znakomicie zagrał . Pozostali też dotrzymali kroku. Bardzo dobry film - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 10
zibiiza

A kto ten film porównuje do "Gran Torino" i dlaczego skoro te filmy mają ze sobą tyle wspólnego co "Dziecko Rosemary" z "Szybcy i wściekli 7" ?

ocenił(a) film na 8
Pomyslowy_Dobromir

Albo Star Wars z Gumisiami ;-)

ocenił(a) film na 5
zibiiza

W żaden sposób nie można go porównywać, ponieważ to całkowicie inna tematyka a wykonanie kiepskie. Strasznie nudny i nic nie wnoszące kino.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/08/joe.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones