PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258491}

John Tucker musi odejść

John Tucker Must Die
6,4 35 373
oceny
6,4 10 1 35373
John Tucker musi odejść
powrót do forum filmu John Tucker musi odejść

hehe ja musze go koniecznie obejrzec szczególnie dlatego że gra w nim boski Jesse....ehh zwiastun jest poprostu super...uwielbiam takie komedie z takimi przystojniakami:P:P:P

ocenił(a) film na 10
czupex

Czasami możemy się nie doczekać premiery w Polsce. Lpeiej od razu ściągnij sobie z netu

czupex

FILM BEDZIE U NAS WYSWIETLANY W KINACH OD 22 WRZESNIA, TAK JEST NAPISANE W ZAPOWIEDZIACH W MULTIKINIE, JA TEZ NNIE MOGE SIE DOCZEKAC FILMU, ALE BARDZIEJ ZE WZGLEDU NA AKTORKI

mabia_2

ja sciagalam z neta i sciagnelo mi sie "Loose change". tez obejrzalam, ale chcialam cos innego!
no to i tak szybko, ale niestety nigdzi nie potwierdzili czy to bedzie 22, czy nie..
ja tez nie moge sie doczekac tego filmu ze wzgledu na Jessiego :P
zwiastun jets boski wrecz! :D

ocenił(a) film na 10
Gryzio

Ja potrzebuje napisy do tego filmu szukałem na napisy.org niama. Jak by ktoś znalazł niech da znać. Jak oglądałem urywki to nawet fajny.

ocenił(a) film na 10
erninpl

ściągnąłeś go z netu?? Przez jaki program??

Klaudia999

oglądałam już ten film, ściągnęłam go z torrenta, jest niesamowity, wręcz odjechany

nigdzie nie ma polskich napisów do tego filmu, dlatego postanowiłam je wykonać, pracuję nad tym, jak skończę dam znać

pozdro

czupex

Nie wiem,czy premiera nastąpi tak szybko,bo nierozgarnięci ludzie mogą uznać,że zaszkodzi naszym władzom(zwróćcie uwagę na TYTUŁ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Bociek_O_le

Premiera bedzie 22 września - czytaj uważnie informacje zamiesczone na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones