PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258491}

John Tucker musi odejść

John Tucker Must Die
6,4 35 376
ocen
6,4 10 1 35376
John Tucker musi odejść
powrót do forum filmu John Tucker musi odejść

Hmm...

ocenił(a) film na 10

Czy ten film nie przypomina wam troche " Mean Girls " ? .
Na samym początku Kate jest przedstawiana w ten sam sopsób jak Cady w "Mean Girls " .
Teraz wątki się troche pomieszają , bo Kate w JTMD ( John Tucker ... ) razem z jej koleżankami , które John zostawił próbuja się na nim zemścić a Cade wraz z jej znajomymi którzy nie nawidzili Reginy , też utrudniają jej życie .
Albo sytuacja jak John jest w Stringach na początku jest kicha a potem chłopacy w całej szkole zaczynają chodzić w strongach , a w Mean Girls , Janey robi 2 dziurki w bluzce reginy tak że widac jej stanik , a na następny dzień wszystkie dziewczyny zrobiły to samo .
Na sam koniec JTMD , sa przedstawione oddzienie teraźniejsze poczynania wszystkich bohaterów , i na koniec w zwolnionym tępie pokazywana jest twarz uśmiechniętej Kate , a głos mówi ( And the girl ? , She become a legend..) a to mi bardzo przypomina zakończenie " Mean Girls " , no cóż każdy ma swoje zdanie...
Ale teraz z innej beczki . Dla mnie to jak grała Ashanti nie było zbyt naturalne...Czasami gdy wypowiadała jakieś kwestie i próbowała się bardzo wczuc , a nawet za bardzo wychodziło troche ...irytująco , nie sądzicie ? . Szczególnie wtedy gdy w toalecie powiedziała do Kate że musi być " Strong and agressive " , czy jakos tam , ale było napewno Agressive bo wtedy zrobiła taka głupia mine ... Nie widze ja raczej jako aktorki ... Najbardziej w tym filmie podobał mi się sposób gry Sophii Bush , ładnie i naturalnie .

Brooke_3

Myśle że nie tylko do Mean girls jest podobny bo np.
Czy przypomina wam to coś ?
"Jakie masz jeszcze tajemnice?
Gdybym ci powiedziała,musiałabym cię zabić."
bo mi "A Walk to Remember" czyli Szkoła uczuć
Albo główna aktorka była kelnerką, jak w..."A Cinderella Story"
Taka mieszanka różnych kom. rom.

Mi tez się Sophia podobała w tym filmie..tzn fajnie grała.
Wczoraj ogladałam po raz 2 ten film a zainspirował mnie do oglądnięcia twój komentarz.

Brooke_3

no tak ;D
są pomieszane tu różne wątki xD
szczególnie zwróciłam uwagę na ten tekst o zabiciu za wyjawienie tajemnic ..

Brooke_3

ee poprawka ;D
zamiast Amber miało być Arielle*.

oluskaa

Ja też uwielbiam Szkołe Uczuć :)

Malazaa

zdziwiłabym się, jakby nie ;D
ten film jest po prostu boski ^
i to uczucie ..
ajj .. ;D
no i przystojny Shane West ;) ;*

ocenił(a) film na 10
oluskaa

i mandy Moore, kto nie lubi Szkoly uczuć??

kino_woman157

Hmm... Ja nie za bardzo... Film nudny...
Lubię Mandy Moore, Shane West jest bardzo przystojny, ale to nie powod zeby uwielbiac film...

wiosenna_3

a ja mam zupełnie odmienne zdanie, co do tego filmu (;

film strasznie wciągający.
i nie jakiś głupi i płytki, tylko przedstawiający poważne problemy i wielką miłość, nawet po śmierci.

Brooke_3

te same kategorie, więc podobieństwa zawsze beda ;)
mnie się nie podobała Ashanti (sztucznaa) i Arielle (nie przepadam za tą aktorką) ale Sophia i Britanny bardzo fajnie wypadły, szczególnie Sophia :)
i ten młodszy brat Johna, miodzio!

smerfetka

ja Arielle nie polubiłam w ' Akwamarynie '. Ysz, strasznie mnie denerwowała jej rola ;D ale tutaj fajnie wypadła :)
a Sophie uwielbiam, uważam, że jest zdolna ;D i ma świetny głos :]

John super, jego brat też niczego sobie (;

oluskaa

Arielle grała super!! ogólnie film faktycznie podobny Mean Girls. A ja uwielbiam Szkołę Uczuć :)

phaolin

widać mamy podobne gusta ;)
pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones