PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258491}

John Tucker musi odejść

John Tucker Must Die
6,4 35 376
ocen
6,4 10 1 35376
John Tucker musi odejść
powrót do forum filmu John Tucker musi odejść

hehehe filmik super :D:D najlepiej sie usmialam przy tym pocalunku pod drzwiami ;p tak romantycznie a tu nagle prąd i te jej drgawki <lol2> myslalam ze padne :) 10/10 polecam!! :D

m0niisi4

Mi kilka ale w pamięć zapadła mi jak w stringach leży na łóżku i nauczycielka wchodzi. Być może zapamiętałam ją tylko dla tego ze widziałą taką scene w kilku innych fillmach komediowych, Mimo to ta była najzabawniejsza

ocenił(a) film na 7
m0niisi4

tak ta scena ze stringami była boska xD, ale fajny był też ten "pocałunek" Sophii :)

ocenił(a) film na 9
Benefit

dobre bylo nawet ten dialog :P

Tucker:Co robisz?!
Kate:Oddycham........robie to dosyc czesto !!!

<lol> hahaha

I ta moda na stringi byla good :)

m0niisi4

a mi się podobała ta akcja na sali gimnastycznej na początku (:
jak zaczęły się nawalać xD

oluskaa

Hah a mnie rozwalila zcena jak postac grana przez Spohie uczyla całować Kate :p i gościu palnol cos w stylu : Woow pocałuj ja jeszcse raz!

m0niisi4

scena w sali gimnastycznej i na początku jak Kate pracuje w tej restauracji i wraca sie do kuchni na widok kolejnej dziewczyny Johna ;)
i jeszcze jak Beth została bez spódnicy i powiedziała coś w stylu "to nawet nie była moja randka a pozbawił mnie spódnicy" ;)

użytkownik usunięty
m0niisi4

podobało mi się jak dosypały mu estrogenu do to tych witamin i jak się potem na tym meczu popłakał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones