PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1492}

Joint Venture

Saving Grace
6,6 4 258
ocen
6,6 10 1 4258
Joint Venture
powrót do forum filmu Joint Venture

Ludzie uciekajcie

użytkownik usunięty

Ten plakat to sciema!! Uwaga nie zwracajcie uwagi na bilboardm i klimat w jakim byl on zrobiono to sciema ,na ktora ja jednak dalem sie nabrac ,jak kuopwalem bilety i kasjerka mi pow ze narazie jestem tylko ja i frendy na sali od razu trzeba bylo wyczuc styl tego filmu i uciec, a jednak sie skusilem i jus po 20min film byl tak nudny ze nawet nie chcialo mi sie napisow czytac!!!! za darmo bym na to nie poszedl ,mega porazka!!

użytkownik usunięty

do kozy ]:->
moim zdaniem było zajebiscie tylko n asali troche mi gównem zajeżdżało widziałam na sali 4 bazyle ale poza nimi było jescze dużo ludu. TŁOK trzeba przyznac że joke był na poziomie bym poszła jescze raz :)

użytkownik usunięty

To kiedy idziemy jeszcze raz
Droga Sylwio mie od wiary ale ja tesh zalapalem sie na ten seans(a byl naprawde tlok do kasy i nie wszyscy sie zalapali) rzeczywscie ci z tylu byli okropni ,jedna nawet miala welniany nos!!,ten w sweterku byl fajny ale pozniej sie usmiechnol i mial zeby jak powtor:( i ten jeden ska8 ciagle gadal !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones