PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646509}

Już za tobą tęsknię

Miss You Already
7,4 33 571
ocen
7,4 10 1 33571
5,0 3
oceny krytyków
Już za tobą tęsknię
powrót do forum filmu Już za tobą tęsknię

Będziesz płakać

ocenił(a) film na 5

Ten film wycisnąłby łzy z kawałka drewna ale czy czyni to z niego dobrą produkcję? I tak i nie. Jest grupa odbiorców, dla których film został stworzony, raczej kobiety niż mężczyźni. Dla mnie ten film ani nie poruszył nowego tematu, ani nie pokazał go w nowy sposób, był przewidywalny do bólu a reżyserka mówiła widzowi kiedy ma się śmiać a kiedy płakać.
Z drugiej strony przyzwoita produkcja (choc nudna, szkolna reżyseria), przyzwoite aktorstwo, czasem porcja udanego humoru (choć tego jednak nie ma wystarczająco aby film jakoś dobrze wyważyć) nie pozwalają zupełnie zdegradować tego filmu. Moim zdaniem. Dlatego środeczek - 5 będzie w sam raz.

ocenił(a) film na 6
Borys_17

Czy w tym filmie jest wątek choroby?

ocenił(a) film na 5
MsMcNamara

Tak, jest choroba. Razem z bohaterką przechodzisz kolejne jej etapy. Do łzy ostatniej! :)

ocenił(a) film na 6
Borys_17

Dzięki. Tak czułam... Zatem film nie dla mnie, bo jako hipochondryk nie znoszę wątku ciężkich chorób.

ocenił(a) film na 6
Borys_17

Zgadzam się w 100%. Pięknie schematyczna produkcja o walce z chorobą i okruchach życia na bogato. Film lekko oderwany od rzeczywistości, a jego superpower to wyciskanie łez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones