PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646509}

Już za tobą tęsknię

Miss You Already
7,4 33 565
ocen
7,4 10 1 33565
5,0 3
oceny krytyków
Już za tobą tęsknię
powrót do forum filmu Już za tobą tęsknię

Bardzo spójny, stonowany, prawdziwy film. Przekazuje dużo prawd życiowych i mówi wiele o motywach ludzkich zachowań. Mówi o wadze przyjaźni w życiu.
(Byłam na przedpremierze).

Polecam ten film emocjonalnym ludziom, ale nie tylko.
Zawiera w sobie wiele uniwersalnych prawd, życia głównych bohaterek są ukazane bez śmiesznego patosu, tylko tak, jak powinno być, czyli normalnie, bez zbędnych wyolbrzymień i ryku co pięć sekund. Refleksyjna atmosfera przetykana śmiesznymi odzywkami (choć to prędzej śmiech przez łzy) - to bardzo się równoważy. Aktorstwo jest okej, choć może nie mnie to oceniać. W każdym razie daję sobie na to przyzwolenie, bo jestem na profilu filmowym i interesuję się takimi rzeczami :)

Daję 9 gwiazdek, kierując się moim najważniejszym kryterium - własnym gustem.

Bardzo polecam - oczywiście paniom, ale nie tylko. Warto wybrać się do kina z chłopakiem czy też mężem, ale film przede wszystkim da do myślenia prawdziwym przyjaciółkom, które choć w niewielkim stopniu będą w stanie utożsamić się z bohaterkami.

Także lećcie do kina, o ile Was zachęciłam. Nie będziecie żałować :)

ocenił(a) film na 8
MamDziwnyGust

Tak, tak, to bardzo życiowy film. I rodzi się pytanie, czy na taką przyjaźń jest jeszcze dzisiaj miejsce?

ocenił(a) film na 8
MamDziwnyGust

Moje psiapsiółki były zachwycone tym filmem,że taki życiowy i dla kobiet o ich sprawach i o tym,że pomimo tragedii życie toczy się nadal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones