PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133503}

Judasz

Judas
5,7 224
oceny
5,7 10 1 224
Judasz
powrót do forum filmu Judasz

7/10

ocenił(a) film na 7

Kiedy usłyszałem tytuł bardzo się zaciekawiłem. Podobała mi się tematyka filmu, bo skupia się na winowajcy. Pokazuje jego uczucia jakimi sie kierował przed i po wydaniu Jezusa. Niestety wykonanie określam mianem "na odwal się". Niektóre sceny tak szybko bez pomysłu zrobione. Na przykład scena z ostatniej wieczerzy. Judasz odchodzi od stołu tak szybko i byle jak że nie wiadomo czy aktor zapomniał jakiegoś rekwizytu czy nie usłyszał słowa AKCJA. Drogę krzyżową też mogli dopracować. Mimo że tematem był Judasz nie Jezus film mógł by się inaczej skończyć i mogli by dodać Zmartwychwstanie Jezusa lub chociaż pochować Judasza.

dzeremy

Taa pomysł fajny. Rozumiem ze film jest o Judaszu ale aktor grający Jezusa to porazka.

ocenił(a) film na 7
Rodion_

Słuszna uwaga. To że w odróżnieniu od innych aktorów grających Chrystusa ten ma wyjątkowo dziecinną twarz pomijam bo nie jest to takie ważne, lecz gra aktorska jest okropna. Cały czas wygląda na przerażonego, potulnego, żadnej stanowczości. Słowa typu "idź precz szatanie..." wogóle by do mnie nie przemówiły gdybym był na miejscu Piotra.

dzeremy

Film słabiutki. Pomijając masę niedopracowanych szczegółów, należy zwrócić uwagę na fatalną grę aktorską. Zgadzam się, co do tego kto był najgorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones