PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823141}

Judy

6,6 13 549
ocen
6,6 10 1 13549
5,3 29
ocen krytyków
Judy
powrót do forum filmu Judy

Małe rozczarowanie - liczyłem na coś ciekawszego.Krótko mówiąc nie porwała mnie ta historia.Film jest poprawnie zrobiony z dobrą główną rolą(choć bez jaj z tym Oscarem,Zellweger miała lepsze role w swoim dorobku),ale ogląda się to bez większych emocji - szkoda,że twórcy skupili się na tak krótkim okresie z życia Garland.Słabo wypadają też sceny muzyczne - oprócz końcowej piosenki,która jako jedna wpadła mi w ucho.Na plus - Renata,zdjęcia,scenografia i kilka lepszych scen jak rozmowa z mężem w barze,czy końcowy występ.Z obowiązku zobaczyć można,a nawet trzeba,ale szału nie ma niestety.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Podzielam Twoje zdanie. Niezbyt porywający film, a przede wszystkim w moim odczuciu tandetny i bardzo hollywoodzki. Dużo patosu. Sama historia ciekawa, ale przedstawiona niezbyt interesująco i patetycznie. Renee zagrała naprawdę dobrze, ale na Oscara moim zdaniem nie zasługiwała. Jej miny były strasznie drażniące, a gra miejscami sztuczna i zmanierowana. Przyznam zresztą, że wybitnie nie lubię Renee - głównie przez wyraz jej twarzy i skrzywienie jej ust, takie same we wszystkich filmach, jakie z nią widziałam.

ocenił(a) film na 4
kleju30

Zgadzam się z Kleju 30, Rene Zelweger paskudna, stara, pomarszczona i sucha. I te miny stroi, zdecydowanie bardziej podobał mi się film pt. Historia Judy Garland czy jakoś tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones