PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823141}

Judy

6,6 13 549
ocen
6,6 10 1 13549
5,3 29
ocen krytyków
Judy
powrót do forum filmu Judy

Judy Garland

ocenił(a) film na 7

Jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem, źe w końcu zdecydowali się zrobić film kinowy o może i zbyt niskiej, acz z wielkim głosem aktorce. Obejrzawszy film telewizyjny „Judy” miałam niedostyt, aczkolwiek dobrze było się zapoznać z całym burzliwym życiem pani Garland. Mimo tego, że ta produkcja skupi się na ostatnich latach Judy, to z wielką chęcią ją obejrzę.
Judy może znam od niedawna, jednak zdobyła moje serce fantastycznym głosem, który chodzi za mną codziennie. Ta potęga zawarta w brzmieniu po prostu mnie poruszyła! Jak zastosują playback, to prawdopodobnie spocę oczy...

HelenaDepp

A co to znaczy, że zbyt niskiej? Zbyt niskiej do czego?

ocenił(a) film na 7
maxmove

Nie pamiętam dokładnie, gdzie o tym przeczytałam bądź usłyszałam, lecz dla niektórych Judy była zbyt niska, lecz z jakim cudownym głosem! Wzrostem nie grzeszyła - metr pięćdziesiąt pięć, dla niektórych mogła właśnie dziwić jej niewielkich rozmiarów postura, skoro umiała z sypie wydobyć takie niesamowite dźwięki :)

ocenił(a) film na 5
HelenaDepp

"z sypie" :)) toż to nawet nie literówka.
Uważam, że warto czasem przeczytać co się napisało.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Rajwant

Miało być „z sobie”.
Ja zawsze czytam to, co piszę, lecz jak przystało na istotę ludzką popełniającą błędy - nie zawsze wszystko oko dojrzy ;)

ocenił(a) film na 5
HelenaDepp

Może "z siebie"?
widzę, że grudzień udany :)

Jasne, każdemu się zdarza..

ocenił(a) film na 7
Rajwant

I literówka raz po raz ;)
Dziękuję :)

ocenił(a) film na 5
HelenaDepp

Do usług :)

ocenił(a) film na 7
maxmove

Też nie znoszę idiotycznych ocen wyglądu, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dla wizerunku artysty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones