PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795665}
6,2 35 605
ocen
6,2 10 1 35605
5,0 29
ocen krytyków
Juliusz
powrót do forum filmu Juliusz

.. i już cała sala ryczy ze śmiechu ! Do tego trochę wulgaryzmów, głupich dialogów i mamy komedię, że boki zrywać !
Szkoda, że panowie Peszek i Skolimowski przyłożyli rękę do tego filmu.
Na plus, śliczny uśmiech Anny Smołowik. Bardzo ładna i zmysłowa trzydziestoparolatka.
3/10

scenariusz : Abelard Giza. Ehhhh, że to nie dało mi przed seansem do myślenia ..

ocenił(a) film na 7
TintoBrass

To prawda. Sala ryczała ze śmiechu przede wszystkim w tych momentach, kiedy sceny były dość żenujące. Ale nawet przy scenach poważniejszych i bardziej refleksyjnych
(których w filmie nie brakowało), dało się słyszeć głupi rechot. Ale to nie wina filmu, tylko odbiorców, którzy na każde przekleństwo reagują chichotem. Sam film lepszy, niż jego odbiorcy.

ocenił(a) film na 1
TintoBrass

Bolało mnie oglądać te denne żarty. Żarcie szynki z facetów wtf. Sceny przykre nie śmieszne a warstwa dramatyczna filmu wyssana z palca. Nagle ciężarna kobieta w konszachtach z jakimś zadłużonym cwaniakiem i z długiem nad głową. Ależ życiowa sytuacja

ocenił(a) film na 5
TintoBrass

Kiedy byłem na seansie... chyba jako jedyny nie umierałem ze śmiechu. Rozumiem, że film może rozbawić - ale na pewno nie umiera się na nim ze śmiechu.... o.O Jeżeli kogoś interesuje pełna recenzja, to zapraszam! https://www.youtube.com/watch?v=WTON2y8xhl8

TintoBrass

To ciekawe u mnie sala tylko raz ryknęła śmiechem, i to nie przy scenie pośladkowej.

ocenił(a) film na 3
TintoBrass

Gdyby nie żenujące żarty mógłby to być całkiem dobry film,
świetni aktorzy, lecz nie wykorzystano zupełnie ich potencjału, nawet Janda jakoś tak niesmacznie podana ;P
Rozczarowało mnie to, że nie poszli bardziej w historię rysunków- łudziłam się, że właśnie rysuneczki będą tutaj wątkiem przewodnim, a tu dupa! ;)

ocenił(a) film na 3
TintoBrass

bardzo bardzo słabo...udało mi się wytrzymać pierwsze 20 minut a potem na lekkim przyspieszeniu i zdziwienie jak namówili do tego Skolimowskiego i Peszka (??)

ocenił(a) film na 5
retrosic

pokazanie tyłka śmieszne nie było , ale już wejście wtenczas Chyry - owszem

ale film mocno nierówny

ocenił(a) film na 2
TintoBrass

A jak ktoś lata temu mówił,że film "Idiocracy" jest proroczy,a wizje w nim ukazane systematycznie się zbliżają to go wyśmiewali.

TintoBrass

Mówi to osoba, która podobnemu gniotowi dała 10...

TintoBrass

To nie świadczy o filmie tylko o publiczności, że śmieszą ich "dupiane" żarty ;) Osobiście w tym filmie jest o wiele więcej dowcipów, które sprawiają, ze człowiek się uśmiecha, ale nie musi ryczeć w głos. Wążne, że jest zabawnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones