PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795665}
6,2 35 605
ocen
6,2 10 1 35605
5,0 29
ocen krytyków
Juliusz
powrót do forum filmu Juliusz

Jeden z lepszych polskich filmów w ostatnim czasie :) Szczerze polecam!!!

otacon87

To jest bardziej dramat niz komedia, nie dajcie sie wprowadzić w błąd

ocenił(a) film na 8
Idol85

Ja jeszcze nie widziałam ale nie mogę się doczekać. Ale sądząc po zwiastunie jest chyba też trochę scenek typowo komediowych

ocenił(a) film na 5
radosna_k

Kilka jest ale to rzeczywiście bardziej dramat

radosna_k

3-4 z tego jedna jest już w zwiastunie, film nie jest zly ale nie ma się co nastawiac na komedie

ocenił(a) film na 10
Idol85

Ty chyba żartujesz, byłem dwa razy i w obu przypadkach cała sala ryła ze śmiechu. A to że momentami wzrusza to inna sprawa.

Generalnie arcydzieło jak na polski film. Dawno nie było takiej produkcji.

Dravic

Kwestia gustu, mnie smieszy "borat" czy "Grimsby brothers"

ocenił(a) film na 8
Dravic

Są łzy ze śmiechu ale też film wzrusza. Cała sala śmiała się i płakała, takie filmu lubię najbardziej. Jest też świetne aktorstwo, nie ma słabych ról.

ocenił(a) film na 1
Dravic

Arcydzieło jak na polski film? Szedłem z nastawieniem na choćby średni pokaz, a zastałem jedzenie "body szynki" z owsłosionych facetów, pokazywanie gołej dupy, fallus w samochodzie, żywa kura w "azjatyckiej" restauracji i ukazywanie stereotypowej blondynki jako idiotki, która jest w stanie pomyśleć, że człowiek popękał na części. Wyżyny polskiej komedii. Nie rozumiem, jak to mogło śmieszyć.

Fabuła też totalne dno i nie zmierzała w żadnym określonym kierunku. Jedyny delikatny ratunet tego gniota to ojciec (oczywiście też same żarty o seksie, żeńskich genitaliach itd bo jak inaczej rozbawić polskiego widza) i Peszek

ocenił(a) film na 3
Najgel

Pełna zgoda. Naprawdę jestem cholernie rozczarowany tym co nam zostało zaserwowane. :-\

ocenił(a) film na 1
My_Smile_Is_A_Rifle

I jak ten gniot ma tak "wysokie" oceny? Mam nadzieję, że za miesiąc to będzie miało ocenę 5 i nikt już na to nie pójdzie....

ocenił(a) film na 9
Najgel

Jeśli ktoś serio miałby zrezygnowac z wybrania się na ten film z powodu niskiej oceny na filmwebie, to musisz miec gorsze mniemanie o naszym społeczeństwie niż twórcy "Kac Wawy". W takim wypadku nie ma co się dziwic, że nałatwiej rozśmieszyc widza żartem o seksie, blondynce czy wulgaryzmami.

ocenił(a) film na 9
Najgel

agree :) 10/10

ocenił(a) film na 4
Najgel

Zgadzam się !!!!! Zupełnie.czegoś innego się spodziewałam.

ocenił(a) film na 2
Najgel

nic dodać nic ująć. Szkoda tylko, że nasi fantastyczni twórcy nie są w stanie wymyślić czegoś co będzie zabawne, a nie żenujące

ocenił(a) film na 5
Idol85

No właśnie, zwiastun pokazywał praktycznie kompletnie inny film. Szczerze mówiąc nie tego się spodziewałem. xD No i jest to wszystko co prawda zabawne, ale jednak doza dramatyzmu jest .. OSTRA. Jeżeli kogoś interesuje pełna moja recenzja to zapraszam - https://www.youtube.com/watch?v=WTON2y8xhl8

Idol85

Dla mnie jest to komedia z elementami melodramatu, zwłaszcza ta końcówka, ale najlepiej samemu zobaczyć, bo na prawdę warto. Jest śmiech i są łzy na dobrym poziomie. Czekałam na taki filmu już od dawna.

ocenił(a) film na 8
otacon87

Filmu nie oglądałem, więc nie chcę porównywać poziomu produkcji, ale po obejrzeniu zwiastuna skojarzyło mi się z "Dniem świra"

ocenił(a) film na 8
despoo

Miałam dokładnie to samo skojarzenie podczas oglądania scenki z dorysowywaniem litery c na skrzynce

despoo

Po zwiastunie moze sie tak kojarzyć, ale tak nie jest. Za to przed seansem leciał zwiastun nowego filmu Koterskiego ;)

ocenił(a) film na 8
Idol85

Wybieram się do kina, więc będę miał okazję sprawdzić.

ocenił(a) film na 7
despoo

Sfrustrowany bezradny nauczyciel...samo życie,człowiek się tłumaczy ze dał nieukowi pałę

otacon87

zdecydowanie, można polecić z czystym sumieniem

ocenił(a) film na 8
otacon87

No ja jestem zachwycona

radosna_k

to najważniejsze :)

ocenił(a) film na 6
radosna_k

Ja też, zabawna komedia, z nutą smutku, niegłupia, życiowa.

ocenił(a) film na 8
otacon87

Do mnie też przemówił.Choć nie do końca to jest komedia,czasem trafiły się suche żarty,ale całość była zaskakująco zwarta.Nie zawiodłem się jak na wielu polskich komediach/filmach.Po prostu solidne i przyjemne do obejrzenia.

ocenił(a) film na 1
otacon87

Nudny i zupełnie nieśmieszny. Do tego stopnia, że dziewczyna, którą zaprosiłem do kina o mało nie zasnęła. Zastanawiam się nad wystąpieniem o odszkodowanie twórców tego gniota.

ocenił(a) film na 8
otacon87

Zgadzam się z Tobą,jedna z lepszych polskich komedii ostatnich lat,z nutką dramatu.Dziwi mnie tak niska średnia oceny tego filmu tu na FB.W końcu się poczułem jakbym oglądał prawdziwą komedia z dawnych lat,typu,Chłopaki nie płaczą,Poranek kojota,itp ;).

ocenił(a) film na 7
otacon87

sympatyczny film

ocenił(a) film na 8
typisb

Mogę chociaż naciać krocze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones