PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 672
oceny
6,6 10 1 102672
6,2 22
oceny krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli

to jest kopia troche gorsza ..smieszne momenty sa ale szalu nie ma choc przyjemnie sie oglada..a co gorsza musiałem ogladac z dubbingiem sadzilem ze mnie szlak trafi..nastawilem nagrywanie patrze a tu taki bubel ..i musialem jako tako obejrzec,ale dubbing to jest spieprzenie filmu...gdybym wiedzial z napisami bym ogladał i ocena byla by mozliwe na 6....

xxxfilmen

Filmy dla dzieci prawie zawsze są z dubbingiem. Ogólnie dubbing staje się coraz bardziej popularny :(

i_Xa

prosze cie popularny jak spieprzyc film..... 100 razy lepiej z napisami ogladac....

xxxfilmen

Niestety, to nie jest mój wymysł, tylko statystyki i nic nie poradzimy :( Też nie znoszę dubbingu, ale co zrobić, najwyraźniej niedługo będziemy w mniejszości :'(

i_Xa

filmy z napisami maja o wiele wieksze emocje jak z dubbingiem to juz tak ivone idzie wytrzymac hehe

xxxfilmen

Szkoda,że nie udało się wykorzystać potencjału aktorów.Jack Black jest po prostu świetny jako nastolatka :) Warto to obejrzeć choćby tylko ze względu na jego występ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones