PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 617
ocen
6,8 10 1 259617
6,8 20
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

7/10, byłoby 8 gdyby nie kijowa końcówka. Dlaczego czas się cofa, a Williams z koleżanką o wszystkim pamiętają? :| To rodzeństwo jest głównymi bohaterami, a kończą dość żałośnie, o niczym w końcu nie wiedząc.

ocenił(a) film na 7
HellBull

no niby wsumie troche dosyc masz racje :)
mogli lepsze zakonczenie wymyslic :)

ocenił(a) film na 8
SiwyPbk

nie jest tkie złe, prócz tego, że Ci z 1969r. wszystko pamiętają, a Ci z 1995r. nie!

ocenił(a) film na 9
adio_2

Film mojego dzieciństwa...to były czasy kiedy Jumanji nagrane na VHSie potrafiło się oglądać z tym samym zapałem 4 razy dziennie :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
HellBull

Ja też oceniłem na 7/10, choć dałbym 8 lub więcej, gdyby nie obsadzenie w jednej z głównych ról tego czosnka Williamsa. Proszę mi wybaczyć, ale na świecie jest całe mnóstwo aktorów, którzy zagraliby tę rolę z klasą i na pewno lepiej od tego dziada z parszywą, garbatonosą facjatą.

dance_macabre

nie lubie obrażania innych. moim zdaniem Williams świetnie wypadł w tej roli - ja go lubie ;]

dance_macabre

Co goju, boli cie że musisz nam służyć?

ocenił(a) film na 10
HellBull

a jakie Ty byś widział w to miejsce? pytam serio, nie ironicznie.

ocenił(a) film na 8
HellBull

Gdy gra się kończy wszystko co "zrobiła" gra się anuluje, tak jak znikają zwierzęta. Alan miał jako jedno z zadań spędzić czas w dżungli, która zniknęła, a że się tam zasiedział... Dlatego jak wszystko wróciło do normy, musiał wrócić do "postaci" w jakiej był przed grą. Judy i Peter nie mogą nic pamiętać, bo wtedy się jeszcze nie urodzili.

ocenił(a) film na 8
HellBull

Standardowo, gdy wchodzą na scenę manipulacje w czasie dochodzi do paradoksów.
Bardziej sensowne byłoby wymazanie pamięci wszystkim, a tak dostajemy na koniec dzieci z pamięcią dorosłych którzy przeżyli 26 lat...trochę creepy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones