PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209094}
7,9 104
oceny
7,9 10 1 104
Jungledyret
powrót do forum filmu Jungledyret

ogladalam go kiedys bardzo fajny. co wy o nim myslicie?

nina_tasha

2 razy na tvp1 leciał, jakieś 8 lat temu. Bardzo mi się podobał, chętnie obejrzałbym teraz, jak go będę widział :]

ocenił(a) film na 10
nina_tasha

Ta bajka jest super! Tysiąc razy ją oglądałam jak byłam mała.
Szkoda, że teraz nigdzie jej nie mogę znalezć...:(

ocenił(a) film na 8
nina_tasha

Ja kiedyś oglądałam na jakimś niemieckim kanale. nawet nie znałam tytułu. Przez jakiś czas, jak to dzieci, bawiłam się w to z rodzeństwem, potem się znudziło. Po kilku latach nadal pamiętałam jedną piosenkę z tego filmu, więc widać musiał mi się niezwykle spodobać. Postanowiłam go znaleść. Trochę to trwało, pamietałam tylko jakąś lisicę, żółtego miśka i melodię piosenki. No, ale udało mi się ustalić tytuł. Niestety nigdzie nie mogę znaleść, żeby obejrzeć. Moje rodzeństwo już nawet nie pamięta, że kiedykolwiek coś takiego ogladali, nawet jak im pokazałam fragmenty na youtubie.

ater11

Widzę, że nie tylko ja pamiętam tą bajkę ;)) Widziałam ją ze dwa razy na TVP1 jak ktoś tu już pisał = ładnych parę lat temu i mi się strasznie spodobała. W necie można znaleźć wszystkie części po angielsku, ale z polskim dubbingiem nie ma szans ;<

nina_tasha

Też go kiedyś oglądałam, ale nie po polsku, natrafiłam na ten film na YouTubie, bardzo mi się spodobał. Później, po przeszukaniu wielu sklepów udało mi się nabyć obydwie części na DVD ^^ Niestety, nigdzie nie mogę znaleźć 3, czy do kupienia czy do obejrzenia w jakim kolwiek języku, szkoda. Ale film jest świetny ;]

ocenił(a) film na 7
nina_tasha

Jedna z najlepszych bajek jakie widziałem, miałem nawet na VHS

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones