PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 333 969
ocen
7,0 10 1 333969
7,5 37
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

Ostatnio, gdy obejrzałem ponownie ten film, to aż mnie ciarki przeszły jak oni dolecieli na tę wyspę
i usłyszałem te genialne dźwięki. Epicka muzyka pełna emocji :) Kolejny przykład geniuszu Johna
Williamsa :)

ocenił(a) film na 9
mieski

no scena gdy lecą tym helikopterem pomiędzy tymi zielonymi górami i lądują przy wodospadzie a w tle gra główny motyw muzyczny to coś niesamowitego. czuje się magię tego filmu.

ocenił(a) film na 10
mieski

Łaczę się z Wami ;) A oglądanie tego w kinie to już poezja po prostu. Dzisiaj idę jeszcze raz... Chyba najlepszy sposób na stres przedmaturalny.

ocenił(a) film na 10
mieski

Jeszcze bardziej genialny zbiór motywów słychać podczas napisów końcowych. Dla takiej muzyki warto siedzieć w kinie lub przed telewizorem do samego końca ;)

mieski

Tak, mój drugi ulubiony motyw muzyczny ze wszystkich filmów (pierwsze miejsce też należy do Williamsa). Mistrzostwo, świetny do słuchania, nucenia i w ogóle - ponadczasowy!

ocenił(a) film na 10
Keodred

Odkąd kupiłem sobie Waltornię to gram sobie przy każdej okazji razem ze Szczękami i Marszem Imperialnym, które także mają nuty rozpisane przez Williamsa na tego dętego blaszaka. Tu tum tu tum tara ta tarara TAM ! :)

ocenił(a) film na 8
mieski

To była i jest magia. Pamiętam jak lata temu byłem na tym filmie z ojcem w kinie :). Ten motyw muzyczny do dzisiaj gra mi w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones