PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 74 017
ocen
6,0 10 1 74017
4,4 16
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Film obfitował w sceny tak głupie a jednocześnie nadęte, że doszłam do wniosku, że Park Jurajski powinien zakończyć się na części pierwszej. Transfuzja krwi od T-rexa, zrobienie z velociraptorów posłusznych, empatycznych (sic) zwierzątek na kształt udomowionych piesków czy kotków - ręce mi opadły, oczy w sumie też mi wypadły;)

madzikmonster

Zapomniałam jeszcze dodać, że wszystko mi już opadło na końcowych scenach - popłynięto w głupocie na maksa:D

ocenił(a) film na 6
madzikmonster

Czyli cycki też?

rolnik

no to zaorałeś, rolniku ;P

ocenił(a) film na 7
madzikmonster

Transfuzja krwi od Trexa mogła by być możliwa.

ocenił(a) film na 9
Dimetro

No niestety ale nie mogla. Czy jak ktos ma grupe A mozesz podac grupe B ? no raczej nie ;) Tymbardziej ze to byly inne gatunki

ocenił(a) film na 7
Barricade18

Transfuzja między gatunków jest jak najbardziej możliwa
Kot może dostać krew od psa ;) https://www.koty.pl/gdy-pies-ratuje-kota/

ocenił(a) film na 6
Dimetro

No pokrewieńśtwo między Tyranozaurem, a Welociraptorem jest podobne, ale trudno określić czy byłaby możliwa, oraz jak często. Po prostu nie znamy ich bilogii :p

ocenił(a) film na 7
Dodwizo

Trzeba by zobaczyć jak Transfuzja krwi najbliższego żyjącego krewnego T-rex działa na inne zwierzęta .

ocenił(a) film na 9
Barricade18

Transfuzja krwi między T-Rexem a raptorem w tym uniwersum mogła być jak najbardziej możliwa. Nie należy zapominać, że nie są to prawdziwe dinozaury, a jedynie ich zmutowane rekonstrukcje genetyczne doktora Wu. W takim przypadku nie zdziwił bym się, gdyby Henry Wu w swoich rekonstrukcjach znacznie uprościł strukturę biologiczną tych zwierząt, dzięki czemu ich krew była kompatybilna jak to pokazano w filmie.

ocenił(a) film na 6
Raptosaur

Teoretycznie poziom pokrewieńśtwia między kotem i psem, a t-rexem i velo są podobne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones