PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725817}
10 600
chce zobaczyć
Justice League Part Two
powrót do forum filmu Justice League Part Two

Jest to mój ulubiony złoczyńca i jeden z najpotężniejszych. Coś typu jak Thanos z MCU. Chciałbym go zobaczyć na ekranie ale żeby nie było tak jak z Stepwolfem że pokonają go jednej części. Chcę żeby zrobił rozpier*** jak Thanos i dał w skórę herosom. Chciałbym zobaczyć też Zieloną Latarnie i powrót do tej roli Rayna Reynoldsa. Był on świetny ale film niestety był chujowy. A co do daty filmu to raczej nie zobaczymy go w 2019. Możliwe że w 2020 ale to też nie oficjalne info. Może być tak że nie powstanie wogóle. Czekam na ten film mimo iż wolę Marvela jednak nie ma się co kłócić kto robi lepsze filmy bowiem i tak na to pójdziemy. Jeśli będzie Darkseid będzie w kolejnej części i fajnie zrobią jego postać to może być to najlepszy film w historii DC tylko żeby nie zrobili ogrzewanego kotleta i nie ściąganą histori z Infinity war. Niech idą swoją drogą bo ostatnim czasem zaczynają upodabniać się do MCU a to trochę źle wychodzi. Zobaczymy

Gacze

Ja się nie mogę doczekać jakiejkolwiek informacji na temat tej produkcji...

Gacze

Reynolds na pewno nie powróci, bo woli tego gównianego dedpula, a po za tym ubzdurał zobie, że to jego rola w fipmie była najgorsza

Gacze

Jeśli chodzi o odgrzewanie kotletów to w przypadku Darkseida jest to raczej nie możliwe, bo równanie antyżcia to jest równanie, jak sama nazwa wskazuje, a nie kamyczki - to trzeba wyliczyć, a nie zebrać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones