PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

cóż... modnie jest hejtować justina, ale tak po prawdzie to... CO MASZ DO NIEGO?
http://anonimove.wordpress.com/2013/09/07/co-masz-do-biebera/

Ps. słucham Pink Floyd, Doorsów, Jefferson Airplane, Waters solo... cóż. Nie jestem pokemonem
który go broni. Staram się spojrzeć na to wszystko trzeźwo. Teks dedykuję wszystkim szpecom od
muzyki, który twierdzą, że to właśnie ta, której słuchają jest najlepsza ;)

ocenił(a) film na 1
AnonimekFILM

W 3 podstawówki ukradł mi kartę charizarda, Nienawidzę chuja.

ocenił(a) film na 5
Ajdzer

+1 :D

ocenił(a) film na 6
AnonimekFILM

Ja nie ma nic, generalnie bawi mnie ta cała nagonka, bo gdyby nie hejterzy, to niewielu by o nim wiedziało.
Na początku to mnie to przerażało, ludzie z błahego powodu życzyli, wtedy dziecku, śmierci, później zadziwiało, a teraz śmieszy.
Ludzie mają się doprawdy czym zajmować, naprawdę...
A chłopak wygląda na fajnego człowieka, widać że lubi fanów i sprawiać im radość, nie wiem za co Go tu tak nienawidzić?

AnonimekFILM

Kiedyś nic do niego nie miałem,ale ostatnio przegina z różnymi sprawami,widać że sodówka uderzyła mu do głowy.

AnonimekFILM

filmu nie widzialem. ocena 1

AnonimekFILM

Amen po prostu chciałabym żeby było więcej ludzi jak ty ,tak samo nie słucham non stop Justina lubię niektóre piosenki a słucham Linkin Park, Nirvany itd. Nie wiem za co mogą go hejtować chyba za talent bo tego mu nie można odmówić.

santanashadow

Za jego wygłupy.

ocenił(a) film na 1
AnonimekFILM

Dla mnie to takie duże dziecko, które wszystko co chce dostaje i o nic nie musi walczyć.I niby hejtują za talent no chyba za jego brak.Chociaż mu pod jednym względem współczuje widząc te jego psychofanki

użytkownik usunięty
AnonimekFILM

Ja słucham muzyki w stylu hardcore, rapcore i metal ale staram się go nie oceniać pod względem muzycznym okej nie lubię tego co ten człowiek tworzy itd itp są gusta i guściki, żyjemy w demokracji, każdy ma prawo tworzyć nie ważne czy to gówno czy nie. Nie toleruje tego człowieka przez wartości(a raczej ich brak) jakie sobą reprezentuje. Dal mnie to rozpuszczone dziecko, które zostało wylansowane przez nadambitnych rodziców i telewizje dla ludzi 1-15 lat. Chodzi o komercyjność tego człowieka, o jego przekonanie o własnej wyższości o szastanie pieniędzmi, które nie powinny być jego. Uważam, że ludzie do 30 roku życia nie powinni dysponować taką mocą przekazu tym bardziej, że to co on robi inspiruje dzieci, DZIECI. To zwykły gówniarz, który myśli, że jest kimś ważnym, a co zrobił dla świata? Mając takie środki i predyspozycje jak on zajęłabym się nie wiem ratowaniem zwierząt, zagrożonych gatunków, walką z gwałtem i przemocą w krajach 3 świata albo funduszami dla ludzi z nieuleczalnymi chorobami które weszły do badania klinicznego. A co robi on? Dupczy, chla, ćpa i demoralizuje 5 latki. Czy Emma Watson albo Daniel Daniel Radcliffe również ideały do naśladowania dla młodych ludzi i dzieci też ćpają i dupczą? NIE. Uczą się, nikt ich nigdy nie przyłapał z dziwką albo pianych do nieprzytomności w towarzystwie 20 ochroniarzy. Gardzę takimi ludźmi jak on. Nie pozwoliłabym moim dzieciom słuchać ani naśladować tego człowieka, bo gdyby wszystkie dzieci tak robiły to ten świat pełen byłby później uchlanych 15 latków, którzy płodzą dzieci pod wpływem narkotyków w klubach. To dlatego ten człowiek jest tak bardzo znienawidzony, wcale nie chodzi o zazdrość.

ocenił(a) film na 1

No akurat Radcliffe miał spore problemy z alkoholem (nie wiem jak teraz). Ale fakt faktem że się do tego przyznawał, szukał pomocy i udzielał charytatywnie.

użytkownik usunięty
Daroo_3

Nie wiedziałam o tym przyznaje się mój błąd, ale to nawet lepiej o nim świadczy bo nie zrobił z tego "SWAGU" a Biber na pewno by zrobił z tego niezłą promocje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones