PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

wysoka ? Nie rozumiem jak można dać temu "filmie" więcej niż 2,przecież to jest kompletne dno.Tak poza tym, niedługo
wychodzi This is us Łon Dejrekszyn, ciekawe czy to będzie takie samo gówno 8)

ocenił(a) film na 8
Sylviaa1234

Jak mozna dać wiecej niz 2/10.Za sam montaż mozna dać bardzo wysoka ocenę.Ale jesli ktos nie zwraca uwagi na takie rzeczy tylko widzi "pedała,ciote"itd. to jest to załosne.

ocenił(a) film na 8
Sylviaa1234

Mam pytanie podobne do twojego:jak mozna dac 10/10 filmowi "House of Bones"(2010)?

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Dałam mu taką aby podnieść trochę ocenę,moim zdaniem racja nie zasługuje na 10 ale na średnią 4.8 też,ja sie dobrze bawiłam przy tym filmie,więc dlaczego by mu nie podnieść oceny.
Słuchaj,główną role w filmie nie gra montażyk czy zdjęcia,tylko fabuła. Przepraszam,ale jak można dać więcej prawie 2 godzinnemu "filmowi" o człowieku który osiągnął to że gdy gimbuski go widzą mają mokro w gaciach? Dzięki,ale mam mózg.

ocenił(a) film na 8
Sylviaa1234

Szkoda tylko,ze ten mózg ma taka ignorancję w stosunku do kinematografii-a to jest przykre.
Pozdrawiam i powodzenia w "sprawiedliwym" ocenianiu filmów.

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Słuchaj,nie bądź taki do przodu,bo gdyby ten film byłby tak super zmontowany i był ogólnie taki extra,nie miał by średniej 3.00.Również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Sylviaa1234

Film ma taką ocene ponieważ wiekszość niedojrzalych emocjonalnie ignorantów wystawia mu 1/10 w wiekszości nieogladając go.No ale są niektórzy co twierdzą,ze "montażyk",zdjecia nie maja wiekszego znaczenia w filmie,a z drugiej strony łudzą sie,że jednym głosem sa wstanie podciagnąć ocenę słabego filmu,który to juz wczesniej oceniało kilka,bądz kilkanaście tysiedzy widzów.Gdzie tu logika,sprawiedliwość itd.?

ocenił(a) film na 1
Berith7777

No nie wiem czy jednym głosem,ja ocenie na 10,moich kilkanaście znajomych też,niektórzy mają po kilka kont,więc coś to może da. Oczywiście,każdy kto dał 1 jest niedojrzałym ignorantem,bo nie ma takiej opcji żeby komuś nie spodobał się ten cudowny montaż rewelacyjne zdjęcia i kapitalna osoba Justina Biebera.Mogą sobie go nie oglądać,sama oglądałam go z przymusu, i wyłączyłam już po połowie,bo mojej kuzynce wielkiej Beliber sie znudził,mi tym bardziej.Sam pomysł,biorafia,wykonanie za to można dać 1 z czystym sumieniem.

ocenił(a) film na 8
Sylviaa1234

Skoro tak uważasz.
Pozdrawiam ponownie.

Berith7777

I dobrze, że wystawiają 1/10 bez oglądania go, bo dla mnie trzeba być kompletym debilem żeby zrobić film biograficzny 20- latka...

ocenił(a) film na 8
Frontsider

A co ma debilizm twórcy do wytworzonego towaru?To tak jakbym stwierdził,że chleb jest ochydny w smaku bo wypiekl go piekarz scjentolog.Co ma piernik do wiatraka?A ocenianie czegokolwiek nieogladając tego wczesniej jest przejawem debilizmu i ignorancji,a co gorsza brakiem szacunku dla kinematografi,a na filmwebie podobno są ludzie którzy kochaja film i kino.

ocenił(a) film na 8
Frontsider

W twoim przekonaniu(a propos filmów biograficznych)to "8 mila"(wysoko oceniana przez ciebie,przeze mnie również-9/10)jest jeszcze wiekszym debilizmem bo jest filmem biograficznym,który "zachacza" o kawałek zycia gówniarza który nic innego nie robi tylko krzata sie między ulicami Deatroit i piszena kartkach rymy.
Pozdrawiam.

Berith7777

Debilizm twórcy ma dużo wspólnego w wytworzonym towarem, ponieważ to ON go stworzył. Kocham kino i filmy, ale nie mam szacunku do czegoś takiego jak biografia dzieciaka.

Prosze Cię nie porównuj "8 mili" do "Never Say Never".

"8 mila" to film opowiadający o wielkim człowieku, który wspiął się na szczyt popularności na początku nie mając niczego. Zaczynał od zera. Jest to raper uznawany za jednego z najlepszych artystów wszech czasów. Pierwszy raper, który dostał oskara. To człowiek, który na zawsze zmienił gatunek muzyki jakim jest rap, i choć rapu słucham od czasu do czasu a bardziej preferuje ostrzejsze brzmienia to darzę Eminema wielkim szacunkiem.

Spójrzmy teraz na "Never Say Never". Z tego co zdołałem zauważyć to film zaczyna się od jednego z wielkich koncertów. Na filmie nie jest pokazane to jak Justin Bieber zdobywał popularność, co się działo przed tym zanim nagrał pierwszą piosenkę...

Twórcy mogli do filmu dodać fragmenty w których wchodził w szklaną szybę poprawiając swoją piękną fryzurę, albo pchał drzwi obrotowe jak dzieciak. Gdyby film powstał póżniej można byłoby też dodać plucie na fanów...

To by było na tyle.
Tak poza tym to słowo "zahacza" pisze się przez H od wyrazu hak- tak na przyszłość.

Pozdrawiam.

Frontsider

Przepraszam, ale zapomnialem czegoś dodać :)

Słowo ohyda, ohydny piszemy przez H.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Frontsider

Widzę,że w filmach nie zwracasz uwagi na nic innego jak tylko na fabułe-takze zakończmy ten temat.
Przepraszam za błedy ortograficzne,przyznaję wstyd mi za to i to nie sarkazm z mojej strony.
Pozdrawiam.

Berith7777

Człowieku, Ty na serio piszesz?! A na co mam zwarać uwagę w BIOGRAFII, jak nie na fabułę?

ocenił(a) film na 8
Frontsider

Np.na to jak jest zrobiony:od zdjęć po montaż efektów dzwiekowych.Film to nie ksiązka,zeby oceniać tylko fabułę,chociaz nawet w ksiązce mozna oceniać np.stylistykę pisania.Wnioskuję,że dla ciebie jest zupełnie nieistotne jak film jest zrobiony,byle tylko miał ciekawą dla ciebie fabułę tak?

Berith7777

Chyba w filmie biograficznym trzeba zwracać uwagę przede wszystkim na fabułę. Nie powiedziałem tego, że we wszystkich filmach oceniam tylko fabułę. Ale biografia różni się nieco od np. Horroru, w którym każdy dźwięk gra ważną rolę w budowaniu klimatu.
Powtarzam raz jeszcze- to jest BIOGRAFIA.

Zdjęcia? Przecież tam są tylko powrzucane kawałki nagrań- z koncertów, wywiady z fanami, przygotowania do koncertów itp... Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że koncerty były zorganizowane wyłącznie na potrzeby filmu?

Montaż efektów dżwiękowych? 95% muzyki jaka była użyta w filmie to piosenki Justina. Mi się osobiście nie podobają, ale jest to kwestia gustu. Myśle, że w tej kwestii nie ma co oceniać.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Frontsider

Masz racje co do zdjęć i montazu dzwieku jesli chodzi o ten film.

ocenił(a) film na 1
Sylviaa1234

Zgadzam się. Cóż, sądzę, że większość osób dających wysokie oceny to jego fanki, które zazwyczaj są typowymi "hot 13"... Nie rozumiem, po co w ogóle powstał ten film - czy ten cały Bieber naprawdę jest kimś tak ważnym, czy naprawdę aż tak wiele dokonał w porównaniu z prawdziwymi artystami, tworzącymi porządną muzykę? Nie wydaje mi się.

ocenił(a) film na 1
Sylviaa1234

Akurat to jest film dokumentalny - i pod względem techniki można go oceniać dosyć dobrze, lub średnio. Natomiast pod względem materiałów - no właśnie - jako, że czuję do panny Justysi Bimber autentyczną, niepohamowaną odrazę z rozkoszą dałem tylko 1, bez wyrzutów sumienia, że nie doceniłem starań montażysty.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
Sylviaa1234

Obydwa te filmy to komercyjne gówna. Dziękuję, dobranoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones