PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 514
ocen
3,7 10 1 11514
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

Dno,dno,dno

ocenił(a) film na 1

Bieber to jeden z najgorszych 'piosenkarzy' aktualnie na rynku obok Tokio Hotel poziom jaki reprezentuje jest niski a piosenki żałosne ktore własciwie sa o niczym.Oby w Polsce nie znalazł sie taki Bieber ktory zawojuje polska scene muzyczna bo to byłoby nie do zniesienia.

ocenił(a) film na 1
sador1991

On szkodzi wszystkim

ocenił(a) film na 1
zegan333

Popieram.

Kamilos1992

Fajne macie sposoby na dowartościowanie się.

ocenił(a) film na 1
sador1991

Przyznam ci, że o ile nigdy nie zachwycałam się muzyką Tokio Hotel i nie wiedziałam że nadejdzie w moim życiu chwila że to powiem, ale w porównaniu do biebera to nawet nie są najgorsi. Wciąż uważam że to pomyłka genetyczna, ale znalazł się ktoś gorszy od nich.

ocenił(a) film na 1
eris504

pomyłka genetyczna to dobre

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
eris504

Pomyłka genetyczna to napewno, jak tak na niego patrze to jednak jestem za aborcją.

ocenił(a) film na 8
sador1991

NIE PODOBA SIE TO GO NIE SŁUCHAJCIE ALE NIE MUSICIE GO OBRAŻAĆ !!!

ocenił(a) film na 1
karusss96

Nie popłacz sie

ocenił(a) film na 1
Goracy

Dobrze powiedziane.

Kamilos1992

Ale masz opozniony zapłon,hłeheheheee,odpisujesz po ponad 3 miechach,co sie stało z kotem z twojego avatara?,zdechł od molestowania czy jak?

ocenił(a) film na 1
karusss96

Biedactwo, nie wsciekaj się, bo ci cholesterol podskoczy.

ocenił(a) film na 1
Katherine_Company

Dokładnie

ocenił(a) film na 1
sador1991

Dno i wodorosty

ocenił(a) film na 1
sador1991

Popieram. Justin Bimber i Tokio Hotel to największe porażki muzyki. Ośmieszają muzykę. Ogłupiają młodzież. Najpierw Tokio Hotel, a teraz ten Bimber. Jakie jeszcze beztalencie się pojawi. Co się dzieje z muzyką i dzieciakami ? Pytam się co ? Dość już tej żenady. Niestety debilizm najlepiej się sprzedaje.

ocenił(a) film na 1
Kamilos1992

Strach pomyśleć jaka muza będzie na porządku dziennym za 20 lat

matnow861

jak dodać recenzję ?

ocenił(a) film na 1
SiewcaWiatru_22

obok napisu recenzje masz plusik, kliknij na niego i działasz:). Tylko po napisaniu musisz poczekać aż zostanie zweryfikowana.

matnow861

wielkie dzięki :D

ocenił(a) film na 1
matnow861

Może ponownie zrobią kolejną autobiografię o nim tylko bardziej negatywną bo tu sypnął się cukier aż się nie dobrze zrobiło.On powinien zniknąć z rynku jak gazeta Bravo.

ocenił(a) film na 1
matnow861

Dobrze mówisz.

ocenił(a) film na 1
sador1991

Bibera powinno się nabić na pal ale wcześniej możnaby mu wydłubać ślepia i zgwałcić oczodoły

użytkownik usunięty
wojteksiwy757

Wg niektórych justyna bieber jest gejem więc nie wiem czy pal byłby rozsądną torturą ;-)

ocenił(a) film na 1

hehe to może elektryczną koniobijką?

użytkownik usunięty
wojteksiwy757

Nie wiem co to jest (wstyd) ale sądzę że ładunek elektryczny może pobudzić obszary mózgu (u niego tego organu tak na szczęście nie nazwiemy) odpowiedzialne za podniecenie/ekscytacje więc szukaj dalej przyrządu tortur...

ocenił(a) film na 1

hehe nie muszę mam podeszwę nr 44 i to by w zupełności wystarczyło na całą familie bimberów

ocenił(a) film na 1
sador1991

Kolejny Bimberek: http://www.youtube.com/watch?v=ZpWfAiz1RC0

ocenił(a) film na 1
Kamilos1992

Kur*a ale szajs do piachu z nimi, o czym do chu*a miłego on śpiewa??? Za dużo małolat klapał nita w kiblu i jakieś pieśni o miłości pieje.

Kamilos1992

A ty kołku dalej hejterzysz?,nawet przeciwnicy Biebera cię krytykują-ośmieszasz się chłopcze więc zmiataj stąd

ocenił(a) film na 1
bobek90

bobek Ty mi tę jazdę klepiesz? czy komu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
bobek90

Aaa to spoko, zwracam honor- mój błąd

ocenił(a) film na 1
bobek90

Wku*wia mnie ten synek bez talentu co pieje o wielkiej miłości, na dokładkę tłucze podobno biografię a ma niewiele więcej lat niż moja córka. Niedobrze mi się robi i reaguję w normalny dla mnie sposób

wojteksiwy757

Ale to nie jest powod żeby wypisywać tego typu teksty ,poważnie usmierciłbyś go w tak potworny sposób?

ocenił(a) film na 1
bobek90

to łagodny sposób

użytkownik usunięty
wojteksiwy757

Uwielbiam dołować ludzi więc napiszę coś Tobie, otóż na onecie pojawiła się info że justyna biber ma pomóc patologicznemu ojcu biologicznemu dostać się do showbiznesu jako raper ów nowy "artysta" ma tworzyć utwory o swoim ciężkim życiu (porzucenie justyny i jego matki, więzienie itp) oraz "wychwalać" dokonania "genialnego dziecka".

ocenił(a) film na 1

Wcale mnie nie dziwi że stary dał nogę, jak by mi ktoś w domu tak wył to też bym spie*dolił

ocenił(a) film na 1
wojteksiwy757

zapytam jeszcze o którego ojca chodzi?

użytkownik usunięty
wojteksiwy757

To on może mieć kilku? hahaha W info pisali o biologicznym popaprańcu z więzienia (justyna musiała odziedziczyć pod tym względem pewne skłonności) więcej nie pamiętam...

ocenił(a) film na 1
bobek90

Zamknij pysk 12 letni szczylu. Idź lepiej posłuchać Bimbera i Tokio Burdeliku.

ocenił(a) film na 1
Kamilos1992

Hehe popieram

ocenił(a) film na 1
wojteksiwy757

Dzięki za poparcie. J***ć Bimbera na 100%.

ocenił(a) film na 1
Kamilos1992

Ten Tokio Hotel tak samo chu*a warty jak ten bimber

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
bobek90

hehe widze że jakaś batalia na słowa...

ocenił(a) film na 6
sador1991

wszyscy jesteście żałośni ! czy wy w ogóle widzicie, co piszecie? jaki to jest poziom? no prosze was.. a tacy dorośli i dojrzali wszyscy jesteście. właśnie widać jak na dłoni jak 'dojrzałość' i 'dorosłość' z was bije.. Przede wszystkim tu powinno się dyskutować o FILMIE a nie o BIEBERZE ! nie umiecie tego rozdzielić?! tego się nie da czytać.. ile jeszcze powstanie takich samych wątków o tym jaki to Bieber jest beznadziejny? dajcie sobie już spokój, sami wszystko nakręcacie, a potem się dziwicie, że Bieber jest wszędzie . i w tym waszym 'dorosłym' wieku powinniście umieć uszanować to, że KAŻDY MA INNY GUST i wasze gadanie nic nie da ! już nie wspominając o waszej kulturze.. co, ulży wam jak kogoś obsmarujecie w necie? ciekawe czy w twarz, też byście potrafili komuś tak nagadać .. ta wasza nienawiść i czas poświęcony na jej wyrażanie jest po prostu śmieszna .

ocenił(a) film na 6
fairy_tale

Ludzie tacy już są, nie mogą patrzeć na to że komus coś się udało, ma pieniądze, sławę, czyli to czego oni nigdy nie będą mieć. Swoje życiowe flustracje wyładowują na Bieberze. Swoją drogą nie wiem kto pisze te komentarze na filmwebie, zapewne osoby w przedziale wiekowym 8-15 lat, ludzie niedorozwinięci i zakompleksieni chłopcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones