PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

Gówno

ocenił(a) film na 1

Rzygam kiedy widze tego geja.

ocenił(a) film na 10
konradosi

On cię nie słyszy , teraz około tysiąc dziewczyn piszczy na jego widok :)

ocenił(a) film na 1
FDDF

Dużo więcej niż 1000, ale w wieku 14-16 lat. Nie dziękuję, to jednak nie moja kategoria wiekowa bo tak jakby mam 23 lata. Dziewczyny w moim wieku są akurat na etapie Damona z Vampire Diaries, Channing Tatuma, Lewandowskich i tym podobnych pajaców (śmiech), ale co by nie powiedzieć to jednak przynajmniej faceci, a nie rozpieszczone gów.... plujące na swoje fanki. Może na następnym koncercie w Polsce akurat Ciebie obcharka, wtedy będziesz mogła zachować sobie jego ślinę na pamiątkę w jakimś hermetycznym pudełku, albo sprzedasz to na alledrogo;p.

konradosi

Bo co jakby był innej orientacji to już gorszy, tak? Do czarnych też coś masz? Jesteś typowym Polaczkiem. To jest artysta, prawdziwy artysta, wirtuoz. Tworzy wspaniałą muzykę i nawet gdyby był gejem nadal pozostaje mistrzem swojego gatunku. Plucie na fanki traktuję jako ekspresję artystyczną. Nikt go widzę nie zrozumiał z tym pluciem, a co dopiero tak ograniczony naród jak Polacy (jestem Żydem).

ocenił(a) film na 1
justinbieberfun

Hehe, nie mam nic do gejów i czarnych. Zresztą biber gejem nie jest. Z tą ekspresją artystyczną to nieźle pojechałeś:D.

użytkownik usunięty
justinbieberfun

Wirtuozem byl Chopin a nie Bog Gimnazjalistek :-)

użytkownik usunięty
justinbieberfun

Plucie ekspresja artystyczna? Moze sr*nie menela na ulicy tez nia jest? Powiewa mi tu prowokacja.

ocenił(a) film na 1

Bo zapewne tak jest. Dlatego nie dałem się sprowokować i napisałem co napisałem;p.

konradosi

Bo to była prowokacja, a ściślej mówiąc-sarkazm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones