PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

Nie rozumiem.

ocenił(a) film na 10

Film jest wspaniały. Zgadzam się z Metropholis. Nie daliście mu szansy! Tylko wciskacie kiepskie oceny, piszecie te komentarze, bo każdy tak robi! lub, żeby podwyższyć swoją samoocenę. Błagam. Nie denerwujcie Beliebers. Rozumiem. KAŻDA GWIAZDA MUSI MIEĆ SWOJEGO ANTYFANA, ALE BEZ PRZESADY! Dlatego nie chce przyjechać do Polski! Bo jesteście mało tolerancyjni. Szczerze?! Nie chcę, żeby tutaj przyjeżdżał, bo bałabym się o jego bezpieczeństwo!. Co do filmu. Każdy kto go obejrzy przekona się jakim człowiekiem jest naprawdę... lub jakim był :( .... W każdym razie każda osoba, którą znam, która to obejrzała zmieniła o nim zdanie. Postrzega go zupełnie za innego chłopaka! NAPRAWDĘ WARTO OBEJRZEĆ TEN FILM I PRZEKONAĆ SIĘ, ŻE ON JEST TAKI JAK KAŻDY INNY CHŁOPAK! Ja jechałam daleko, żeby zobaczyć ten film! Proszę, obejrzyjcie, jeżeli macie czas i ochotę, a na pewno nie pożałujecie! <3

nexxxta

Jeśli "film" jest faktycznie zlepkiem tego, co już jest w internecie, to nikt nie zobaczyłby niczego nowego, więc każdy miał już prawo do wystawienia oceny, taka jest prawda. Poza tym nie mów, że ktoś wciska niskie oceny, skoro sama "wciskasz" niemal każdemu, mniejszemu lub większemu gniotowi, dziesiątkę;) A jaki masz gust, można zobaczyć...bez obrazy, ale 90% z tego co oglądasz to filmy dla nastolatek a nawet dzieci, nic więc dziwnego, że jesteś tak nakręcona Biberkiem.

Zresztą...do kogo ja mówię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones