PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

Oglądałam ten film z młodszą kuzynką, która w połowie poprosiła mnie o jego wyłączenie. Nie
chciałam oglądać więcej, nie dość że nie znoszę tego Biebera to jeszcze film był nudny jak flaki
z olejem.Jego historia w ogóle mnie nie wzruszyła,znam osoby które mają po 8 rodzeństwa,
chorą matke lub ojca, i nieraz muszą nawet kraść aby mieć co do gara włożyć,ale po co o tym
kogokolwiek informować,lepiej zrobić film o strasznie biednym Bieberze który ma takie smutne
życie :).Oczywiście, sielanki nie miał ale nie wydaje mi sie aby miał źle...
Jeśli chodzi o jego "talent" muzyczny, to w sumie chłopak go nie ma.Oczywiście nie ma złej
barwy i dosyć dobrze śpiewa równe piosenki bez niskich czy wysokich dźwięków, ale to potrafi
co 3 chłopak, to nie jest talent. Co do jego piosenek to potrzebuje pewnie z 5 dobrych
pracowników aby mu ją napisali, potem nagrywamy, maksimum przerabiamy głos,i wio do
sieci! Tak jak w temacie, ten film to totalne nieporozumienie :)

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

Jakbyś wiedziała to piosenki sam pisze.
To czemu co 3 chłopak nie jest tak sławny jak on ?

Spiderman_filmaniak

Ty tak na serio go Uwielbiasz czy go tylko hejtujesz? powiedz szczerze..

frytek05

Akurat dobrze napisał. I tu nie chodzi o to czy ktoś go lubi czy nie. Chodzi o to, że wszyscy potrafią napisać: każdy umie tak śpiewać, każdy umie zrobić taki film, każdy coś tam. Tylko dziwne, że ten każdy pisze tylko komentarze w necie, a ten ktoś robi film/śpiewa/coś tam. Weź i zrób, a potem pieprz głupoty.

Spiderman_filmaniak

co to za sława jeśli jest znany z tego, że wszyscy się z niego śmieją

ocenił(a) film na 10
Rewox44

Wszyscy hahahahahahhahahaha nie żartuj już.
Nawet nie wiesz ile ma fanów na świecie i ile sławnych gwiazd go lubi np Jennifer Lopez,Will Smith i wiele innych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Rewox44

A co ci do tego jak oceniam filmy.
To godło to rozumiem że też żart ?

Spiderman_filmaniak

to, że słabe filmy mają zawyżoną ocenę przez takich jak ty

ocenił(a) film na 10
Rewox44

Słabe to moga być dla ciebie a mi się mogą podobać i będę dawać taką ocene na jaką moiom zdaniem zasługuje.

Spiderman_filmaniak

tak samo moim zdaniem biber jest słaby, nudny i sławny z tego, że WSZYSCY się z niego śmieją

ocenił(a) film na 10
Rewox44

Nie znam bibera.
To coś innego bo ktoś tak powiedział to od razu ludzie też tak powiedzieli,a ja filmy oceniam sam.
Poza tym ja filmy oglądałem a ty nie i nie wiesz jaki jest.

Spiderman_filmaniak

Skąd wiesz, że nie oglądam filmów? A ty wiesz jaki on jest? Chodzisz z nim za rączkę?

ocenił(a) film na 1
Rewox44

Fani JB niestety tak mają że myślą że wiedzą wszystko o zespole bo czytają mase brukowców i dowiadują sie wielu rzeczy z internetu.Tak naprawdę wiedzą to co ja czyli nic. Ile rzeczy ze źródła internetowego może być prawdą ? 40%,50%?

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

Nie nie czytam oglądam koncerty i jego wypowiedzi w programach różnych,i tam widać jaki jest naprawde.
Na takich forach mało jest prawdy.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Wiem że jest mało eh.. właściwie po co sie kłucić takim i tak sie nie przemówi. Pozdrawiam

Sylviaa1234

jaki fan taka ortografia

kłÓcić

ocenił(a) film na 10
Rewox44

Tak wiem jaki jest.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Spiderman, co do twojej pierwszej wypowiedzi, co 3 chłopak nie jest sławny ponieważ on miał farta,po prostu szczęście inaczej tego nie można nazwać.Talentem na pewno sobie nie zasłużył, może też dlatego że każdy sie "jarał" jego wyglądem i to mu też trochę pomogło bo nie raz słyszałam " o to ten słodziutki Justin "na początku jego kariery :)

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

To wiadomo że miał szczeście,ale samym szcześciem by nie był taki sławy.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

No właśnie to tylko szczęście, "talent" który posiada co 3 chłopak i "słodka" buźka. To właśnie zagwarantowało sukces który ma.Właściwie nie można nazwać sukcesem wybicie sie w gronie 10-14 latków.

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

Ale też musiał włożyć dużo pracy żeby być kim jest.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Chyba jego ekipa, od montarzu piosenek i ogólnie od wypromowania ;_;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Dobra bez sensu brnąć w dyskusje z osobą której i tak nic sie nie wytłumaczy bo każdy argument będzie umiała zastąpić czymś aby czasami nie wyszło że Justin ma jakiekolwiek wady,czy że nie on stoi za jego "wielkim" sukcesem. ;_;Rzegnam

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

Ja przynajmiej coś o nim wiem i nie oceniam go tak jak ty że tak sobie wymyśliłaś i tak jest.
Szkoda tylko że pisałem z 13 latką "rzegnam" pamiętaj o nowych podręcznika na nowy rok szkolny.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Fajnie że wiesz, nie jestem dorosła ale nie mam 13 lat więc tu nie trafiłeś ;).
Jak już powiedziałam wiesz o nim tyle co ja,czyli nic. Wiedza z wywiadów gazetek itp to stek bzdur, kompletna nieprawda aby tylko dać jakąś sensacje czy ośmieszyć bądź, pokazać jaki jest super. Tak naprawdę żadna wasza "belieberka" (sory jak wkradła sie literówka) nie wie o Justinie kompletnie nic.Jaki jest na prawdę wie jego rodzina, przyjaciele, otoczenie. A nie osoby które z 2 końca świata czytają o nim pierdoły ;). A co do 2, co ma wiek do ilorazu inteligencji? Mogę mieć 15 lat a ty 23 i być mądrzejsza od ciebie :) Więc nie trafiło ci sie z tym. A jak widać, to ty masz umysł 13-latki. Nie ja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Akurat w tej sytuacji nie ja sie ośmieszam tylko ty.
Ja zakończyłam już tą kłótnie. Idź czytać książkę którą rzekomo on pisze i cieszyć życie że wiesz o nim wszystko. Mam 16 lat,ale i tak jestem mądrzejsza od ciebie, jak widać, zdecydowanie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

hahahaha.
Podpisze się tak jak ty "rzegnam"

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Dobrze dobrze, już pośmiałeś sie z mojego błędu panie nieomylny mam nadzieje że ci ulżyło.
A tak poza tym ile ty masz lat? Bo po ocenach twoich filmów i ogólnie komentarzach nie wyglądasz mi na +18 a zachowujesz się jakbyś był oburzony że piszesz z 16 latkom, pewnie mając podobny wiek :)

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

17,ale w Grudniu 18.
A tak nie na temat czy Grave Encounters jest straszny ?

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Ja sie przy nim bałam oglądając do w kinie.

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

To muszę obejrzeć.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Oglądnij Skazani na strach, mocno poryty aczkolwiek ciekawy, momentalnie straszny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Bezi1797

Bo co mi zrobisz ?

Spiderman_filmaniak

nic ci nie musze robić sam się pogrążasz :*

ocenił(a) film na 10
Bezi1797

Chyba ty się pogrążasz swiom językiem wypowiedzi.

Spiderman_filmaniak

chyba ty ;////;////

ocenił(a) film na 10
Bezi1797

Tylko tyle miałeś do napisania ?

Spiderman_filmaniak

po prostu pisze odpowiedzi na twoim poziomie

ocenił(a) film na 10
Bezi1797

Twoja 1 wypowiedz była na poziomie zerowym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Bezi1797

No jak ty takie piszesz to nie ma innej odpowiedzi niż taka na twoim poziomie.
1797 chyba 1997.

Spiderman_filmaniak

nie ma to jak doszukiwać się wieku w cyfrze którą kompletnie losowo dopisałem do nicku XDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones