PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

To ma być piosenkarz?!
Zero oryginalności, zero talentu, zero stylu. Naprawdę nie widzę w nim nic niezwykłego,
porywającego... Śmiać mi się chce z fanatyczek tej osoby, które płaczą na koncertach. Wybaczcie,
ale gdy ja byłam młoda, płakało się przy PIOSENKACH zespołów Queen, Cindy Lauper, Michaela
Jacksona - które były wykonywane przy akompaniamencie instrumentów, a nie plastikowych bitów
z komputerów.
Jedyny plus tego dzieciaczka to fakt, że urody mu natura nie poskąpiła. O wiele przystojniej
wygląda z obecną fryzurą niż z tą beznadziejną grzyweczką. Może jak skończy 30 lat będą z niego
ludzie.

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

Uwaga, cytuję :
"Po prostu najlepiej jak chłopak się nie myje nie umie ubrać i ma przetłuszczone włosy"

MagdalenaPatterson

Chodziło mi o to że chyba lepiej żeby się ubierał Justin tak jak się ubiera niż jeżeli by miał wyglądać tak jak opisałam a poza tym to nie rozumiem każdy ma swój styl i chyba ma prawo go wyrażać przez to co nosi.

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

Więc nie zaprzeczaj.
Poza tym, dobrze wyglądać to nie znaczy nosić spodnie, w których wygląda się jakby właśnie się zes*ano, lub chodzenie w majtkach na wierzchu, w dodatku brudnych. Koleżanko, wolałabym typa z przetłuszczającycmi się włosami, niż brudnymi majtkami.

MagdalenaPatterson

Brudne gacie ??? Gdzie ty to niby widzisz co?? podaj link

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

Hmmmm zabawne że fotki "magicznie" znikły z netu, tak samo jak zapewne znikły niesławne fotki Beyonce z koncertu, lmao. Obiecuję, że jak to znajdę jeszcze, to Ci podeślę. Miał niebieskie portki, wystające, obleśne majtki z brązowym sznytem.

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

a tak btw...co to k****a jest?!?

http://celebundies.blogspot.com/2012/05/justin-bieber-flashes-his-white.html

MagdalenaPatterson

I to niby mają być te obsrane gacie (za przeproszeniem ) tak??

ocenił(a) film na 10
MagdalenaPatterson

Ja podałem przykład

ocenił(a) film na 5
Spiderman_filmaniak

ja piernicze jestem nowy w dyskusji, ale niezła widze jazda na temat justina.. nie czytałem wszystkiego co tu popisaliście ale Pani Magdalena sie myli i to bardzo umie koleś śpiewać co do tego nie ma wątpliwosci i chyba musi byc kims wyjatkowym bo przeciez nie nagrał by kawałków z Usherem ludacrisem kingstonem brownem ( sory za pisownie) no i przeciez wykonywał remek "We Are The World 25 For Haiti z dziesiatkami mega gwiazd wiec gwiazdorstwa mu nie brakuje a bieber podczas nakrecanie tego dokumentu miał tam 16 lat koles oprócz głosu jest w 100% wykreowany przez mnóstwo ludzi którzy dobieraja mu ciuchy choreografie i pewnie piosenki tez " as long as you love me" to pewnie tez nie jego utwór itp itd jak bedzie straszy to pewnie sam bedzie robił to co chciał ale według mnie zmienił sie na lepsze....

mohbiacodbf

Niewątpliwie od czasów ,,Babe" do ,,As long as love me" bardzo się zmienił nie tylko z wyglądu (włosy i styl ubierania się) ale również jego bardzo się zmienił i to na lepsze :)

Mrasiunia97

tak miało że zmienił się jego GŁOS.

ocenił(a) film na 1
mohbiacodbf

Jak dla mnie Kingston, Usher i cała ta zgraja zniknie z list przebojów za kilka lat. Nic te nazwiska dfla mnie nie znaczą - byłby coś wart, gdyby do współpracy wezwał go Prince, czy inni wielcy ludzie muzyki rozrywkowej. Szanuję Pana zdanie, i owszem - w porównaniu z "kiedyś" a dzisiaj" -zmiana jest na plus. Nie zmienia to jednak faktu, że chłopak nie jest w moim typie muzycznym, co mam prawo wyrazić - a za co jestem linczowana przez fanatyków ;)

ocenił(a) film na 5
MagdalenaPatterson

Ja powiem tak: kazdy ma sowje zdanie i kazdego trzeba szanowac bo sa gusta i gusciki , oczywiscie jak ktos potrafi sie wypowiedziec a nie ze jak niektórzy to potrafia tylko obrazac i besztac to jest dno dna i wodorosty. Powiem Pani tak, z całem tej gromadki czyli Kingston usher prince czy queen ja najbardziej lubie biebera, a to za kawalem as long as you love me tylko w wersi akustycznej,,, to tylko za to bo ja raczej całkiem co innego preferuje.;) jesli ktos ogladał ten dokument o bieberze to niech nie wierzy w to bo bieber to zakłamany gnój kturemu sie poszczesciło zdecydowanie poszczesciło bo to ze spiewac umie to nic nie znaczy na youtubie mozna znalesc mnustwo ludzi którzy naprawde potrafia spiewac pieknie, a jemu dzieki youtubowi sie udało. Ale co do tego jaki jest jb, najlepszy tekst w dokumecie który wychwyciłem kilka razy to to jak powtazał ze kocha swoich fanów i wogóle a np. w łodzi co był to szmaciaz nie wyszedł nawet na chwile ani sie nawet nie pokazał do naszych polskich fanek 12-13 tetnich które stały na morzie i czekały na niego przed hotelem wiec niech nie sciemnia ile to fani dla niego znacza, wystarczy tez poogladac filmiki na necie z jego udziałem, wtedy ewidentnie zobaczycie gnoja z forsa i tyle ... dla mnie bieber to dno - i to z tego wzgledu, ale przedeszystkich z tymi fanami mnie rozwalił.... no ale jak panienki sa głupie to ich sprawa

ocenił(a) film na 1
mohbiacodbf

Dokładnie, miał chłopak szczęście, więc niech ludzie nie wciskają wszystkim kitu, że Bieber doszedł do swojego sukcesu wyłącznie sam ;)
O proszę, no nieźle, teraz w takim razie widać, jak bardzo ma swoich fanów w ...poważaniu. Przykre, że dzieciny aż tak go idealizują -przecież to dosłownie przeciętny koleś, jakich na Youtube, jak Pan wspomniał wcześniej - jest mnóstwo! Ten miał po prostu szczęście :)

ocenił(a) film na 1
mohbiacodbf

*Przepraszam :
Nie przeciętnych jest mnóstwo, chciałam rzec, a uzdolnionych. Ten zaś przeciętny chłopaczek miał zwyczajne szczęście ;)

MagdalenaPatterson

,,Nie doszedł sam"?
Faktem jest że to Scooter go znalazł na youtube ale to wszystko co osiągnął to raczej tak nie przyszło z niczego.....to są godziny ciężkiej harówki...
W filmie było przecież wyraźnie pokazane to jak na początku grał w radiach ta sława i pieniądze na które pracował przez lata bez wątpienia mu się należą..
A poza tym to Usher go tylko wypromował to on gra na scenie , pracuje na swój sukces , jeździ w trasy no więc przepraszam bardzo...

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

To jest FILM - nie wiesz, że pewne rzeczy si.ę ubarwia, żeby zyskać więcej przychylnych komentarzy i jeszcze większy podziw?!
I czym mnie tu chcesz zaskoczyć? Kazdy muzyk i wokalista jeździ po świecie i pracuje, więc...

MagdalenaPatterson

No tak ale nie każdy wokalista ma tylu fanów co Justin , nie każdy jeździ w tak długie trasy i na pewno nie każdy zarabia tyle kasy ...

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

Słyszałaś kiedyś o Rolling Stones czy Red Hot Chili Peppers? Są muzycy, którzy grają dwa razy więcej koncertów niż on, od 30 lat nawet (!!!)

MagdalenaPatterson

Znam te zespoły i wiem że nie grają wiecęj koncertów niż Justin ale zobaczy co przyniesie przyszłość mam nadzieje że wraz z tym jak będzie dorastał jego muzyka będzie robiła to samo pamiętajmy że on ma tylko 19 lat i jeszcze wszystko przed nim .

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

On ma już 19 lat. Znam kilku artystów, którzy są dużo młodsi od niego, a bardziej utalentowani, grający MUZYKĘ.
Wierz mi, że Justin mógłby pozazdrościć im tylu fanów, mój ojciec jest fanem U2 nieprzerwanie od 30 lat, a fani Justina oleją go po 5-10 latach, jak to jest w przypadku dziecięcych gwiazdeczek popu. Zauważ, jak przeszedł fenomen Haj Skul Mjuzikalu -wystarczyło 2-3 lata, a wróżono im kariery solowe!!

MagdalenaPatterson

Kogo na przykład?
Masz trochę racji takie zespoły jak np. Queen albo The Beatles nawet jak przestaną grać to ludzie będą o nich pamiętać taka piosenka All you need is love mimo że jest stara to ciągle wpada w ucho.

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

Birdy, słyszałaś o niej?
Dziewczynka, mimo, że młodziutka, nieźle namieszała. I miała czym, bo niby słodki głosik, ale pięknie śpiewa.
'Jak przestaną grać" - Dziecko, Żuki już dawno nie nagrywają razem ;)

MagdalenaPatterson

Nauczysz się w końcu porządnie czytać? Napisałam takie zespoły jak np. The Beatles itp nie wiesz co to znaczy na przykład ??
I przestać nazywać wszystkich na forum nazywać ,,Dziećmi " bo to żałosne zwłaszcza zważywszy na to że nie wiesz ile mam lat.

MagdalenaPatterson

Słyszałam o Birdy ale nie wiedziałam że jest taka młoda po jej głosie wgl tego nie słychać uwielbiam piosenke ,,People help the people"

ocenił(a) film na 1
Mrasiunia97

"97" wywnioskowałam, że to Twój rocznik. Jeśli tak, dzieli nas około 10 lat, więc dla mnie jesteś dzieckiem. Poza tym Twoje zachowanie - typowe dla psychofana. Ktoś jest na "nie" ty będziesz wypisywała nawet największe bzdety, byleby nikt nie obrażał Twojego idola - typowe dla nastolatek 13-16.
Przykładowo - ja jestem wielką fanką Madonny, co nie zmienia faktu, że babka trzyma się świetnie , ale jej piosenki dzisiaj nie ruszają mnie tak jak kiedyś, to już nie ta sama Madonna. Widzę jej wady, nie tylko zalety - Ty postrzegasz Biebera w samych superlatywach - tylko nie rozumiem dlaczego - czy on jest bez wad?? Naprawdę??

MagdalenaPatterson

Wiesz tak naprawdę to ty się tak zachowujesz a nie ja bo jak pisałam gdzieś tam na samym początku nie jestem fanką Biebera i szanuje odmienne zdanie innych na jego temat ale podparte jakimiś sensownymi argumentami przecież sama piszesz że cytuje " Zero oryginalności, zero talentu, zero stylu. Naprawdę nie widzę w nim nic niezwykłego,
porywającego... Śmiać mi się chce z fanatyczek tej osoby, które płaczą na koncertach. "
Zero talentu...piszesz tak bo najzwyczajniej w świecie go nie trawisz bo to co mówisz nie jest prawdą on ma talent tak samo mówienie o tym że jest mnóstwo osób z takim talentem jak on to samo można powiedzieć o praktyczniej każdej piosenkarce i każdym piosenkarzu na świecie jest wielu ludzi którzy mają talent a pozostają nieodkryci
Ja nie traktuje Biebera jako jakiegoś nie wiadomo kogo jak już mówiłam nie słucham jego piosenek ale wkurza mnie takie coś że ludzie wstawiają na face'a np coś takiego : po jednej stronie toster po drugiej Justin i co lepsze...bo to żałosne....ludzie go oceniają wyzywają i gadają że go nienawidzą itp. Jak można mówić tak o kimś kogo się nawet nie zna .......Postrzegają go poprzez pryzmat tego co na jego temat piszą gazety i ślepą w to wierzą podczas gdy prasa wymyśli wszystko..każdą nawet największą głupotę po to tylko żeby zarobić kasę.
Ja widzę wady Biebera np: to że pomylił Polskę z Rosją....Jak można nie wiedzieć gdzie się jedzie na koncert..Albo te pokazanie gołego tyłka w necie...bądźmy szczerzy za mądre to to nie było nie wiem co chciał tym osiągnąć..

Spiderman_filmaniak

miał pasję w wieku 2 lat? Chłopie, w wieku dwóch lat dzieci srają ze szczęścia że moga biegać i zjesc loda, wieku 2 lat się nie pamięta!!!!.

ocenił(a) film na 10
boe666

Ale póżniej też miał kiedy poznawał sławnych ludzi,wydał 1 płyte,zaśpiewał 1 koncert.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Ale Ty z siebie pośmiewisko robisz. Nie potrafisz przyznać : OK, możecie mieć rację?

ocenił(a) film na 10
MagdalenaPatterson

Jak pisze takie bzdury.
W 2 lat on nie miał pasji tylko około 8 -12 lat kiedy wstawiał 1 filmiki cover.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Kto pisze bzdury, jakie?

MagdalenaPatterson

najlepsze to sa teksty tech piosenek.. "...kupię ci cokolweiek, kupie ci pierścionek bo jestem w rozsypce, kochanie napraw mnie...." a w refrenie baby baby baby OH... to po polsku winno brzmieć: ah te baby baby baby OH + ogolona klata, 2 laski w tle, całość na jakiejś łodzi lub w jakimś aucie, w tle umcyk umcyk - plan pierwszy wasz bajber śpiewa z wyczuciem .. I thought you'd always be mine + (Ohh wooaahhh) x30 razy - czasem jak na to patrzę to wydaje mi się że britney spears miała talent :)

ocenił(a) film na 1
boe666

O prosze Cię, idealnie to podsumowałeś ;D
Uważaj, bo rzucą się na Ciebie rozwścieczone fanki! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones