PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 514
ocen
3,7 10 1 11514
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

Justin jest boski! Justin to ciacho! Kocham Justina! To mój mąż!
Bieber jest do dupy! Alkoholik, narkoman i homoseksualista z kolczykami w uszach! Powinni go wydalić z USA!
Ku wa! Ludzie, przestańcie pie dolić jak pow leńcy i zachowajcie się jak dorośli ludzie. Trochę je anej tolerancji i obiektywizmu. Rozumiem, że jest przystojny, bogaty i sławny, a ponad to nie ma czystej karty, ale spójrzcie na coś poza czarną kropką czy białym tłem, bo ta cała sytuacja robi się już chora. Czasami czuję się jakbym w pewnym wieku miała stanąć przed wyborem "Justin ginie z moich rąk vs. Przez resztę życia mam masować Justinowi stopy i polerować złotą obrączkę za dwa miliony, której nigdy nie założy!". To jest ku wa je any człowiek, więc przestańcie pie dolić o nim jakieś tandetne i oklepane bzdury, w dodatku w komentarzach pod filmem o nim.
Zachowujecie się wszyscy jak popaprańcy z niedorozwojem mózgowym, które z każdą sekundą przyspiesza swój rozwój o 1/10!
P.S. Wzmianka o "petycji o wydalenie Biebera z USA" była niepotrzebna, irytująca i nieprzemyślana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones